Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Przenośny aktywny system MALIBU-110L 100W USB/SD/MP3 i Bluetooth

nr SAP: G560103D017

  • 1 bezprzewodowy mikrofon UHF
  • Odtwarzacz USB/SD/MP3
  • Wbudowany bateria
  • Wózek transportowy
  • Moc maksymalna 100W
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

FONESTAR MALIBU-110L
Przenośny akumulatorowy system nagłośnieniowy o mocy maksymalnej 100W z mikrofonem bezprzewodowym i odtwarzaczem USB/SD/MP3.

CHARAKTERYSTYKA:

Przenośny system nagłośnieniowy z1 bezprzewodowym mikrofonem ręcznym UHF 684 Mhz
Wbudowany odtwarzacz USB/SD/MP3
Kółka transportowe.
Otwór na mocowanie 35mm.
Pilot zdalnego sterowania.
MOC: 100 W maksimum.
GŁOŚNIKI: 1 x 10" niskotonowy, 1 x 1" wysokotonowy.
ZASILANIE: 115-230V AC oraz wbudowany akumulator litowy 2 Ah
Długość pracy na akumulatorze: około 5 godzin.
Czas ładowania akumulatora: około 5 godzin.
WYMIARY : 310 x 490 x 280 mm gł.

OPCJONALNIE: FAL-M10 – pokrowiec transportowy.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout