Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Zestaw BOSON Starter Kit dla Micro:bit

nr SAP: G720104A001

 • 8 modułów z czujnikami i odbiornikami
 • Rozszerzona płytka micro:BIT
 • Kompatybilne m.in. z MakeCode, JavaScript, Python
 • Połączenie programowania z elektroniką
 • Duże możliwości rozbudowy
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: moduły elektroniczne, nauka logicznego myślenia, wspieranie kreatywności,
Zestaw startowy  Boson pozwala odkryć jeszcze więcej możliwości dzięki połączeniu go z mikrokontrolerem micro:bit. Połączenie zestawu modułowych bloczków elektronicznych, odpowiednich dla każdego dziecka, z mikrokontrolerem micro:bit stwarza ogromne możliwości, aby rozpocząć przygodę z  tworzeniem własnych projektów wykorzystujących elementy programowania i elektroniki.Zestaw startowy  Boson dla micro:bit jest produktem firmy DFRobot. Zawiera 8 dobrze dobranych modułów, obejmujących najpopularniejsze 
czujniki i odbiorniki 
cyfrowe i analogowe, wspomagające interakcję dźwięku, światła i ruchu. Moduły komunikują się z micro:bit za pośrednictwem 3- pinowego interfejsu i są doskonale kompatybilne z Microsoft MakeCode JavaScript online Editor i Python Editor. 
Specjalnie przygotowana płytka  micro:bit została rozszerzona i dopasowana do mocowania modułów Boson do micro:bit. Ta rozszerzona płytka jest wyposażona w złącze krawędziowe, 6 bezpiecznych gniazd 3-stykowych, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i pokrętło głośności. Ponadto, aby zapewnić stałe zasilanie silnika i serwomechanizmu, płytka może być zasilana zewnętrznie przez port zasilania USB. 


Uwaga: do przesyłania programu nie można użyć portu zasilania USB. 

Dla ułatwienia zrozumienia użycia każdego modułu, zestaw startowy Boson dla micro:bit zawiera przewodnik szybkiego uruchomienia, w tym 4 podstawowe projekty z okablowaniem i przykładowymi programami. Przejdź przez przewodnik i stwórz własny wynalazek!
FUNKCJE

 • Rozwija umiejętność programowania 
 • Odpowiedni dla uczniów w wieku 10+
 • Obsługuje interakcję dźwięku, światła i ruchu
 • Zawiera 8 modułów, 4 karty z projektami do szybkiego startu 
 • Samouczek 12 projektów od prostych do zaawansowanych

SPECYFIKACJA

 • Napięcie wejściowe / wyjściowe modułu: 3.3V
 • Maksymalny prąd: 500mA
 • Napięcie portu zasilania MicroUSB - 5V
 • Temperatura pracy: 0-60 ℃
 • Wielkość opakowania: 250x190x57 mm / 9,84x7,5x2,24 cala
 • Waga: 492g

Poznaj BOSON


Elektronika dla każdego! Lekcja techniki inna niż wszystkie


Przykłady wykorzystania

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout