Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Komunikacja bezprzewodowa do Thymio

nr SAP: G700101A008

237 zł brutto


193 zł netto
  • Komunikacja RF
  • Do robotów Thymio przewodowych
  • Płytka do robota Thymio
  • Odbiornik 2,4 GHz
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

Upgrade robota przewodowego Thymio do wersji bezprzewodowej.
Jesli kupiłeś robota Thymio w wersji przewodowej to z tym zestawem bez problemu uruchomisz komunikację bezprzewodową.
Taka komunikacja ułatwi codzienną pracę z robotem. Przygotowany dla Thymio program łatwo wgrasz nawet jeśli będzie on stał na podłodze lub na drugim stole. Gdy masz przygotowaną scenografię a program, który wgrałeś okazał się niepoprawny łatwo wgrasz poprawkę nie burząc inscenizacji.
 
Zestaw składa się z modułu komunikacji bezprzewodowej (płytka umieszczana w robocie) oraz odbiornika RF 2,4 GHz.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout