Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Ładowarka do robotów Thymio

nr SAP: G700101A010

 • Ładowarka zasilana 230V
 • 6 portów USB
 • Równoczesne ładowanie aż 6 robotów 
 • Port USB: 5V DC, maks. 2.4A
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Ładowarka do robotów Thymio umożliwia wygodne ładowanie do 6 robotów jednocześnie.
Niewielkie rozmiary i 6 portów USB znacznie ułatwią i przyspieszą pracę w klasie. Wystarczy jedno gniazdko 230 V, żeby naładować kilka robotów.

Gdy masz jednego czy dwa roboty to nie problem naładowac je z komputera. Ale gdy robotów jest więcej to zaczyna się problem. Wtedy wygodnie naładujesz swoje roboty z ładowarką do 6 robotów.
Specyfikacja
Producent:Mobsya
  Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

  Demo Options

  Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout