Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

2-drożny głośnik HiFi BS-30BT z transf. 100V - kolor biały

nr SAP: G560206D003

  • Rodzaj: Głośniki ścienne
  • Typ: Pasywne
  • Moc 30 W
  • Pasmo przenoszenia 150 - 20 000 Hz
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
MarkaFONESTAR
Przeznaczenieścienny
Typ głośnikapasywny
Rodzaj instalacji100V „?”
Impendencja ( ? )8
Moc30 W maximum, 15 W RMS
Konstrukcja2-drożny głośnik , 1 x 4x6" woofer, 1 x 1/2" tweeter
Pasmo przenoszenia150-20 000 Hz
Wymiary (mm)133 x 256 mm
Waga 1szt. ( kg )2,1
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout