ROYCAN OPTIMAS PORTABLE 20+1

• 1 stanowisko nauczycielskie
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: zarządzanie klasą, praca w grupach, komputerowa pracownia językowa,

Cyfrowa Pracownia Językowa OPTIMAS pozwala na przekształcenie każdej pracowni komputerowej w ultranowoczesne laboratorium językowe (dodatkowym atutem wersji Portable jest możliwość przenoszenia jej pomiędzy pracowniami komputerowymi). Optimas zdolny jest do przesyłania zasobów audio oraz wideo w czasie rzeczywistym za pośrednictwem sieci komputerowej bez opóźnień i utraty jakości. Składa się zarówno ze sprzętu, jak i z oprogramowania. Pozwala na porozumiewanie się nauczyciela z uczniami oraz pełną kontrolę nad wszystkimi komputerami w pracowni za pomocą prostego i przyjaznego dla użytkownika oprogramowania.

Zalety:

Kompletny zestaw narzędzi umożliwiających na porozumiewanie się nauczyciela i uczniów.

Streaming audio i wideo w czasie rzeczywistym.

Integracja z dowolną istniejącą pracownią komputerową, bez znaczenia czy pracownia składa się komputerów stacjonarnych czy laptopów.

System może być rozbudowywany według pojawiających się potrzeb o kolejne stanowiska.

Interfejs graficzny oprogramowania Optimas został zaprojektowany tak, że każdy użytkownik, nawet z małym doświadczeniem informatycznym, może zarządzać klasą już od pierwszego dnia pracy z systemem. Duże, czytelne ikony, grupowanie za pomocą kolorów, łatwo rozpoznawalne symbole - wszystko to zostało przygotowane tak, aby jeszcze bardziej ułatwić pracę.

Wszystkie komputery podłączone do systemu Optimas znajdują się pod pełną kontrolą nauczyciela .

Nauczyciel nie traci czasu na konfigurowanie i uruchamianie sprzętu za każdym razem.

Nauka z wykorzystaniem systemu Optimas staje się bardziej atrakcyjna dla uczniów.

Sprawdza się idealnie zarówno na komputerach stacjonarnych i laptopach.

Optimas to wiele różnych narzędzi, które zostały zaprojektowane specjalnie do nauki języków obcych jednym z nich jest DLL, wszechstronny, w pełni funkcjonalny rejestrator cyfrowy, który umożliwia wykorzystanie już istniejących nagrań audio i wideo oraz stworzenie własnych materiałów.

Szkoła może wykorzystać już istniejące pracownie komputerowe do stworzenia pracowni do nauki języków.

Pracownie językowe Optimas można w dowolnej chwili poszerzyć poprzez zakup dodatkowych licencji, a oprogramowanie aktualizować bez potrzeby zmiany sprzętowych. Doskonale sprawdza się zarówno na komputerach stacjonarnych jak i laptopach.

Specyfikacja
Liczba stanowisk:100
Liczba grup:8
Liczba kanałów transmisji:10
Maksymalna liczba par:bez limitu
System operacyjny:Windows
Maksymalna liczba studentów w ramach grupy:bez limitu
Konwersacja w ramach grupy:TAK
Digital Language Lab (DLL):TAK
Pracownia Mobilna:TAK

Ulotka
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.