Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

BenQ GV1

nr SAP: G230107C004

CENA NA TELEFON

  • Techn. DLP
  • Rozdz. 480p (854 x 480 pixeli)
  • Jasność: 200 ANSI Lumenów
  • Kontrast: 100,000:1
  • Ratio: 1.3 (35" z 1m)
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

Przenośny bezprzewodowy projektor z funkcją głośnika Bluetooth | GV1

  • Niewielkie rozmiary oraz wygodna regulacja wysokości obrazu z automatyczną korekcją keystone

  • Bezprzewodowa łączność Wi-Fi (2.4G/5G) i własny punkt dostępu (hotspot), USB-C™ & HDMI

  • Wbudowane aplikacje Smart TV do streamingu wideo


Rozrywka która przemieszcza się z tobą

Rozjaśnij wasze spotkania, miejsca do pracy i zabawy, dzięki ultraprzenośnemu projektorowi z wbudowanym akumulatorem BenQ GV1. Zaprojektowany z myślą o bezprzewodowej rozrywce, model GV1 umożliwia przekazywanie na żywo filmów, wideo, muzyki i innych multimediów za pomocą najnowszej technologii połączeń Wi-Fi, Bluetooth, HDMI oraz USB-C.

Rozrywka po twojemu

GV1 uwalnia Cię od kłopotów z konfiguracją, słabych połączeń bezprzewodowych i kłopotliwych kabli. Niezależnie od tego, czy spotykasz się z przyjaciółmi, gotujesz dla rodziny, czy nawet ćwiczysz, GV1 po prostu pasuje do twojego życia.

Adjustable tilting hinge

Łatwa instalacja

Wygodny, odchylany obiektyw umożliwia GV1 wyswietlenie 100-calowego obrazu w dowolnym miejscu, a funkcja automatycznej korekcji trapezu utrzymuje obraz o prostokątnym kształcie.

 Portable & Compact
Przenośny i kompaktowy

GV1 waży tylko 708 g (1,6 funta) i jest wielkości filiżanki kawy lub butelki z wodą, dzięki czemu możesz cieszyć się mobilną rozrywką na dużym ekranie w dowolnym miejscu.

Wire-free connectivity with dual-band 2.4G/5G Wi-Fi and direct hotspot
Bez kabli

Łączność z dwuzakresowym Wi-Fi 2,4G/5G i bezpośrednim punktem dostępowym (hotspot) po prostu działa bez przewodów dla mobilnej projekcji bezprzewodowej.

USB-C Port
złącze USB-CTM oraz HDMI

Złącze USB-C TM umożliwia strumieniowe przesyłanie multimediów i ładowanie urządzenia mobilnego, a nawet odtwarzanie plików multimedialnych z dysku flash oraz wyświetlanie zawartości z dowolnego urządzenia ze złączem HDMI(za pomocą dołączonej przejściówki USB-C na HDMI)

 5-watt chambered Bluetooth Speaker
Tryb głośnika Bluetooth

Solidny 5-watowy dźwięk zmienia GV1 w przenośny głośnik Bluetooth.

 3 hours Battery Life
Aplikacja Smart TV

Ciesz się filmami, muzyką, grami lub dowolną treścią strumieniową bezpośrednio z projektora GV1.''

Niekończąca się zabawa bezprzewodowej rozrywki

Uwolniona rozrywka

Aby cieszyć się filmami, muzyką, a nawet zanurzyć się w dreszczyk gamingowej emocji, po prostu zainstaluj inteligentne aplikacje*, aby uwolnić niekończącą się bezprzewodową zabawę.

Łatwe aktualizacje sprzętowe

Zawsze utrzymuj GV1 w kondycji dzięki najnowszym aplikacjom aplikacji, sterowników oraz oprogramowania sprzętowego za pośrednictwem aktualizacji na żywo OTA (Over-the-Air).

Bezprzewodowy WiFi, Bluetooth oraz hotspot

GV1 przesyła filmy, gry lub muzykę za pośrednictwem dwuzakresowego Wi-Fi i Bluetooth z telefonu komórkowego*, komputera i laptopa, dzięki czemu jest naprawdę bezprzewodowy. Nawet jeśli nie ma sygnału, ma on własny punkt dostępu Wi-Fi do bezprzewodowego przesyłania strumieniowego z lokalnej pamięci urządzenia.

USB-CTM oraz HDMI dla wszystkich urządzeń mobilnych

Z najnowszymi telefonami, tabletami i laptopami posiadającymi USB-C, możesz podłączyć się do wbudowanego w GV1 portu USB-C, lub użyć przejściówki HDMI na USB-C, aby wyświetlić zawartość z dowolnego urządzenia ze złączem HDMI. Port USB-C może jednocześnie ładować urządzenie lub odtwarzać filmy i muzykę z dysku flash USB.

Media Streaming icon
Streaming treści

Używając DisplayPort przez USB-C *, GV1 może przesyłać strumieniowo wideo, gry i muzykę z inteligentnych urządzeń.

Power Supply icon

Ładowanie

GV1 dostarcza energię ** do urządzenia mobilnego, co oznacza, że może ładować urządzenie, gdy cieszysz się multimediami przesyłanymi strumieniowo.

USB Reader icon

Czytnik USB

Port USB-C GV1 to także czytnik multimediów, który może odtwarzać filmy, filmy i muzykę bezpośrednio z pamięci flash USB ***.

Złącze HDMI

Dołączony adapter USB-C na HDMI umożliwia podłączenie urządzeń HDMI, takich jak: notebooki, odtwarzacze Blue-ray i Apple TV do GV1 za pośrednictwem portu USB-C.

Jasne i wytrzymałe źródło światła LED

Zaawansowane źródło światła LED w GV1 daj 30 000 godzin przez lata spontanicznej, natychmiastowej rozrywki. Wysoka jasność dzięki zasilaniu diodami LED zapewnia rozrywkę na dużym ekranie o przekątnej do 100 cali

Głośny i czysty tryb głośnika Bluetooth

GV1 staje się przenośnym głośnikiem Bluetooth za naciśnięciem jednego przycisku, zapewniając krystalicznie czystą muzykę w każdym miejscu. Jego potężny 5-watowy głośnik wypełnia pomieszczenie dźwiękiem bez żadnych przewodów.

3-godzinna żywotność baterii

3-godzinna żywotność baterii w GV1 daje mnóstwo czasu na oglądanie pełnometrażowych filmów fabularnych z przyjaciółmi i rodziną, nadrabianie zaległości w ulubionych programach czy grach na dużym ekranie.

Dużo zabawy w małym opakowaniu

GV1 waży tylko 708 g (1,6 funta) i ma mniej więcej taki sam rozmiar jak filiżanka kawy venti. GV1 jest dostarczany z kablem USB-C, przejściówką USB-C na HDMI, pilotem zdalnego sterowania, przewodem zasilającym i ochronną torbą zaprojektowaną do prostego przenoszenia projektora.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout