Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Zestaw BOSON Inventor Kit

nr SAP: G720104A003

1 139 zł brutto


926 zł netto
 • 37 modułów elektronicznych
 • Mocowanie na magnes, śrubki, rzepy i do klocków Lego
 • Intuicyjna obsługa
 • Wyzwala kreatywne myślenie
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: pracownia fizyczna, moduły elektroniczne, nauka logicznego myślenia, wspieranie kreatywności,
Boson Inventor Kit to zestaw  elektronicznych elementów konstrukcyjnych dla młodych wynalazców, edukatorów STEM i majsterkowiczów.Weź udział w lekcji techniki z BOSON


Zestaw Boson dzieli skomplikowane układy na proste i funkcjonalne moduły, które są łatwe do zrozumienia. Zestaw nie wymaga kodowania ani lutowania i jest idealny jako narzędzie do nauczania w klasie STEM.Moduły Boson mają wbudowane magnesy, ale mogą być używane również ze śrubami, rzepami, a nawet z klockami LEGO! Moduły Boson można mocować do szerokiej gamy materiałów, takich jak papier, drewno, tkanina, białe tablice magnetyczne lub własne projekty z LEGO!


Moduły w różnych kategoriach są wykonane w czterech kolorach co sprawia, że praca z nimi jest intuicyjna. Moduły wejścia są żółte, wyjścia różowe, moduły funkcyjne są niebieskie, a związane z zasilaniem w tym płyty główne są zielone.Wprowadzenie do Internetu Rzeczy (IoT) z BOSON


Zestaw Boson Inventor kit oferuje: 

7 modułów wejściowych, 6 modułów wyjściowych, 18  modułów funkcyjych i 6 modułów związanych ze sterowaniem i zasilaniem. Łącznie37 modułów. 
W zestawie znajduje się również 12 kart aktywności, które uczą dzieci, jak budować interaktywne projekty za pomocą klocków LEGO czy z dołączonych kartonowych modeli. A to wszystko sterowane modułami Boson.

Zestaw Boson Inventor Kit daje nieskończenie wiele możliwości budowania różnych konstrukcji, projektów interdyscyplinarnych czy "robotów" wykonujących drobne czynności. 
Uczniowie wdrażając się w świat prostych układów sami zaczynają tworzyć coraz to bardziej skomplikowne projekty wyzwalając w sobie kreatywność i logiczne myślenie. 
Możliwość łączenia modułów Boson z micro:BIT, arduino czy innymi modułami Boson sprawia, że możliwosci edukacyjne tygo zestawu są ogromne. Wręcz nieograniczone. 

OSTRZEŻENIE:
Zalecany jest nadzór osoby dorosłej dla dzieci poniżej 8 lat.

Zestaw zawiera:

Moduły wejściowe (żółte)

 • Czujnik obrotu x 1
 • Naciśnij przycisk x 1
 • Przełącznik samoblokujący x 1
 • Czujnik światła x 1
 • Przełącznik przechyłu x 1
 • Czujnik dźwięku x 1
 • Czujnik ruchu x 1

Moduły wyjściowe (różowe)
 • Ultra Bright LED x 1
 • LED String Light x 1
 • Moduł brzęczyka x 1
 • Moduł rejestratora głosu x 1
 • Moduł sterownika silnika z motoreduktorem x 1
 • Moduł sterownika serwomechanizmu z serwomechanizmem x 1

Moduły funkcyjne (niebieskie)
 • Moduł logiczny-AND x 3
 • Moduł logiczny-LUB x 3
 • Moduł logiczny - NIE x 3
 • Moduł rozdzielacza x 3
 • Moduł progowy x 2
 • Moduł odwracalnego licznika x 2
 • Moduł czasu trwania (0-60s) x 2

Moc (zielone)
 • Płyta główna-3IO x 2
 • Płyta główna-1IO x 3
 • Uchwyt baterii 3xAAA x 1

Akcesoria
 • Karty aktywności x 12
 • Kartonowe modele x 5
 • Kabel MicroUSB x 1
 • Kabel (5 CM) x 20
 • Kabel (10 CM) x 20
 • Kabel (15 CM) x 20
 • Rzep x 2
 • Zestaw śrub x 2

Czym jest Labdisc?


Globisens - Wprowadzenie


Globisens w terenieGlobisens - Pole Magnetyczne

Globisens - Doświadczenie z Piłką

Globisens – Prawo Boyle’a


Globisens - Eksperymenty z Dźwiękiem


Labdisc w kosmosie

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout