Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Projektor Epson EB-X05

nr SAP: G220101B016

  • Technologia 3LCD
  • Standardowa projekcja
  • Rozdzielczość XGA
  • Jasność 3 300 Lumenów
  • Kontrast 15 000:1
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: rzutniki,

Duży ekran i znakomita jakość wyświetlanych treści sprawią, że prezentacje i filmy będą wywierać niezapomniane wrażenia. Wyjątkowo jasne obrazy o wyraźnych cieniach i głębokich czerniach zadowolą nawet najbardziej wymagających widzów. Urządzenie wykorzystuje technologię 3LCD, która pozwala uzyskać nawet trzykrotnie wyższą jasność niż w przypadku konkurencyjnych produktów2. Wyjątkowo długi czas eksploatacji lampy sprawia, że projektor jest bardzo ekonomiczny w użytkowaniu.

Projektor pozwala wyświetlić obraz o przekątnej 300 cali, co sprawia, że świetnie nadaje się zarówno do przedstawiania prezentacji, jak i oglądania kinowych przebojów. Dzięki zastosowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze niż w przypadku konkurencyjnych produktów2. Współczynnik kontrastu o wartości 15 000:1 zapewnia żywe kolory, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego, od rodziny i przyjaciół, po współpracowników i klientów.

Wysoka jakość, jasny obraz Ten wydajny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zapewnia równie wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 3300 lumenów.

Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? Wydajne źródło światła zastosowane w tym modelu pozwala oglądać po jednym filmie każdego dnia przez 15 lat1.

Bezproblemowa konfiguracja Przedstawiamy projektor stworzony z myślą o łatwym transporcie i konfiguracji. Korekcja geometrii pozwala dokładnie ustawić obraz, a wejścia HDMI zapewniają łatwy dostęp do materiałów. Opcjonalny adapter ELPAP10 zapewnia łączność Wi-Fi, która umożliwia przesyłanie obrazów z urządzeń mobilnych za pomocą aplikacji iProjection.

Specyfikacja
Rozdzielczość:XGA
Jasność:3300 Alm
Kontrast:15000
Odległość wyświetlania | tryb szerokokątny|tele:1.8 m - 2.17 m ( 60 cal ekran)
Wymiary:302  x 237 x 82 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)
Ratio:1.48-1.77
Gwarancja na projektor:2 lata
Gwarancja na lampę:1 rok | 1000 h
Czas pracy lampy:6.000 h Żywotność 10.000 h Żywotność (w trybie oszczędnym)
inne:*
Rozmiar projekcji:30 cale - 300 cale
Odległość wyświetlania | tryb szerokokątny/tele:1.8 m - 2.17 m ( 60 cal ekran)
Złącza:Złącze USB 2.0 typu A | Złącze USB 2.0 typu B | Wejście VGA | Wejście HDMI | Wejście sygnału kompozytowego | Wejście audio typu cinch | Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b|g|n (opcja)
Bezpieczeństwo:Zamek Kensington | Otwór na linkę zabezpieczającą | Blokada modułu bezprzewodowej sieci LAN | Ochrona hasłem
Zużycie energii:282 W | 203 W (tryb ekonomiczny) | 0.2 W (w trybie czuwania) | On mode power consumption as defined in JBMS-84 257 W
Napięcie zasilania:AC 100 V - 240 V. 50 Hz - 60 Hz
Poziom hałasu:Tryb normalny 37 dB (A) - Tryb ekonomiczn 28 dB (A)
Zawartość zestawu:Kabel VGA. Urządzenie podstawowe. Kabel zasilający. Skrócona instrukcja uruchomienia. Pilot z bateriami. Instrukcja obsługi (CD). Warranty card
Głośniki:1 x 2W
Wejścia HDMI:1 x HDMI
Waga:2.4 kg
Technologia:3xLCD
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout