Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Podstawa mobilna VIS RW100 do tablic i projektorów ST

nr SAP: G280101B001

 • podstawa mobilna do tablic 
 • dla projektorów krótkoogniskowych
 • statyw na kółkach 
 • płynna regulacja wysokości
 • swobodny przejazd przez drzwi
 • do tablic różnych producentów
 • składany wysięgnik do projektora
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

Mobilny statyw, pozwalający na przemieszczanie tablicy wraz z projektorem z klasy do klasy!

 • dla projektorów krótkoogniskowych

 • statyw na kółkach z regulacją wysokości

 • swobodny przejazd całego zestawu przez drzwi

 • możliwość instalacji tablic różnych producentów

 • składany i regulowany wysięgnik do projektora

 • bezproblemowy, łatwy montaż

Atutem podstawy VIS-RW100 jest płynna regulacja wysokości tablicy - przez zastosowanie gazowych podnośników i właściwe wyważenie komponentów możemy bez użycia siły podnieść lub opuścić tablicę! Regulacja odbywa się w zakresie -40 cm. Po opuszczeniu tablicy maksymalnie w dół, wierzchołek statywu ma wysokość 189 cm,co umożliwia przejazd całego zestawu przez standardowe drzwi.

Podstawa VIS-RW100 jest w pełni uniwersalna - regulacja uchwytów pozwala na instalację większości modeli tablic będących na naszym rynku, w wymiarach 77-100”.

Ramię do projektora z wysięgnikiem o maks. długości 120 cm - umożliwia montaż projektora z szerokokątnym obiektywem.

Ramię do projektora obraca się o 90º wokół punktu osadzenia - co pozwala na precyzyjne ustawienie oka soczewki względem tablicy. Dodatkową zaletą jest też możliwość złożenia wysięgnika z projektorem do boku tablicy.

Wysięgnik pozwala na zamontowanie projektora tuż nad tablicą, co minimalizuje efekt cienia.

Całość wykonana z profili stalowych, malowanych proszkowo na jasnoszary kolor. Kółka zaopatrzone w blokadę zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania.
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout