Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Głośniki aktywne Audience HQ MT3143BR (2x20W, kolor brązowy)

nr SAP: G121003B001

Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: nagłośnienie,
AUDIENCE HQ MT3143 to zestaw dwudrożnych, stereofonicznych głośników o mocy wyjściowej RMS 40W. Ważną cechą zestawu są drewniane obudowy głośników, które wpływają bez wątpienia na jakość oferowanego brzmienia. Znakomicie odwzorowują dźwięk, dzięki czemu słuchanie muzyki, granie czy oglądanie filmów staję się prawdziwą przyjemnością. Zestaw można podłączyć do:
– komputerów,
– domowych systemów HIFI,
– telewizorów,
– konsoli do gier,
– przenośnych odtwarzaczy audio.

Z prawej strony jednego z głośników znajdują się regulatory głośności, tonów wysokich oraz niskich. Zestaw AUDIENCE HQ występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, brązowej i czarnej. Zalety zestawu AUDIENCE HQ:
– wysoka jakość i przestrzenność dźwięku,
– czysty, głęboki bas,
– wiele możliwości zastosowania: w domu, firmie, sali konferencyjnej i wielu innych,
– profesjonalne zaciski głośnikowe
– drewniane, stylowe obudowy głośników,
– łatwy montaż na ścianie, głośniki posiadają uchwyty.
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout