Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Ładowarka II gen. pisaków do Interwrite DualBoard (bez pisaków)

nr SAP: G040303D016

322 zł brutto


262 zł netto
  • Ładowanie dwóch pisaków interaktywnych
  • Do tablic interaktywnych DualBoard
  • Nie zawiera pisaków interaktywnych
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

Ładowarka do pisaków interaktywnych - mocowana bezpośrednio do tablicy interaktywnej DualBoard, umożliwiająca jednoczesne ładowanie dwóch umieszczonych w niej pisaków interaktywnych. Ładowarka może być zasilana bezpośrednio z tablicy lub przy użyciu zasilacza bezpośrednio z gniazda prądu. Ładowarka do pisaków interaktywnych ma bardzo wygodne mocowanie do tablicy interaktywnej umożliwiające łatwe zdejmowanie jej np. w celu schowania po zakończonych zajęciach. Jej kształt zapewnia również stabilną pozycję stojącą, a w połączeniu z możliwością ładowania bezpośrednio z gniazda prądu umożliwia przechowywanie i ładowanie w bezpiecznym (zamkniętym) miejscu. Ładowarka ma również bardzo funkcjonalne i stabilne miejsca do ładowania pisaków, które dobrze się w niej trzymają, nie wypadają i wygodnie jest je odłożyć. Ładowarka pasuje to tablic interaktywnych DualBoard.  

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout