Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

TruLift DB400-40

nr SAP: G540205B005

  • System mocowania ściennego
  • Obciążenie 23-43 kg
  • Standard VESA 200x200 // 800x400 mm
  • Pneumatyczna regulacja wysokości
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

System mocowania z pneumatyczną regulacją wysokości w zakresie 400mm (1779-1559 mm) dla monitorów o wadze od 23 do 43 kg i rozstawie VESA 200x200 // 800x400 mm. System jest całkowicie schowany za monitorem, z możliwością podpięcia kabli z obu stron.

Specyfikacja
VESA min:200x200
VESA maks.:800x400
Max. rozmiar monitora:55 cali
Min. rozmiar monitora:55 cali
Nośność minimalna:23 kg
Nośność maksymalna:43 kg
regulacja wysokości:sprężynowa
zakres regulacji wysokości:400 mm
Regulacja pochylenia:*
Kolor:Srebrno - Czarny
inne:system całkowicie schowany za monitorem | możliwością podpięcia kabli z obu stron
Waga:27 kg
Wymiary opakowania:*
Gwarancja:2 lata
Rodzaj:Uchwyt ścienny z regulacją wysokości
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout