Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Zestaw ultrapłaskich ściennych głośników pasywnych BSP-120T 2x30W (20W RMS) z transf. 100V - kolor biały

nr SAP: G560206G002

  • Rodzaj: Głośniki ścienne
  • Typ: Pasywne
  • Moc 30 W
  • Pasmo przenoszenia 75-20 000 Hz
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: nagłośnienie,
MarkaFONESTAR
Przeznaczenieścienny
Typ głośnikapasywny
Rodzaj instalacji100V „?”
Impendencja ( ? )4
Moc30 W maximum, 20 W RMS
KonstrukcjaPara ultrapłaskich głośników , 1 x 5 1" woofer, 1x tweeter
Pasmo przenoszenia75-20 000 Hz
Wymiary (mm)184 x 272 x 37
Waga 1szt. ( kg )1,2
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout