Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Newline Broadcast

nr SAP: G540601F002

  • Oprogramowanie do zdalnej prezentacji ekranu monitora
  • Do 200 użytkowników w jednej sesji
  • Dostęp przez przeglądarkę
  • Współpraca z dowolnym systemem
  • Dostępne w wersji na Android i MS Windows
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: Newline, Broadcast, Transmisja,

Newline Broadcast

Rozpocznij już dziś

Oprogramowanie Newline Broadcast pozwala w prosty sposób wielokrotnie zwiększyć zasięg  przekazu.
Udostępnij online prezentację prowadzoną z sali konferencyjnej czy auli wykładowej  do nawet 200 odbiorców. Wystarczy dostęp do internetu. 
Obraz, bez dźwięku, możesz transmitować do dowolnej lokalizacji.


Dziel się wiedzą zdalnie

Udostępnij ekran monitora Newline w czasie rzeczywistym, każdemu podłączonemu uczestnikowi sesji. W prosty sposób zaproś do 200 uczestników do śledzenia prezentacji na ich własnych urządzeniach.

Wystarczy jedno kliknięcie

Stuknij ikonę Broadcast, aby rozpocząć udostępnianie ekranu. Nie trać czasu na konfigurowanie, wysyłanie zaproszeń lub planowanie sesji. Wystarczy podejść do wyświetlacza, rozpocząć transmisję, a odbiorcy będą mogli śledzić treść.


Dołącz w proty sposób gdziekolwiek jesteś

Dołącz do transmisji przy minimalnym wysiłku. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na stronę Newline Broadcast, wprowadzić 6-cyfrowy identyfikator i oglądać obraz transmisji z dowolnego miejsca.

Pozwól widzom dołączyć do transmisji z dowolnego miejsca na świecie dzięki połączeniu sieciowemu.

Oprogramowanie Newline Broadcast dostępne jest w wersji na Android (bezpłatnie) i na MS Windows (wersja płatna)
Receiver

Client software

Newline Broadcast - instrukcja
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout