Agraf…

… jest firmą, która zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu i oprogramowania dla różnych branż. Od momentu powstania w 1987 roku zajmuje się wprowadzaniem nowoczesnych technologii do Polski. Od 2002 roku ważne miejsce wśród oferowanych produktów zajęły innowacyjne rozwiązania dla edukacji. Zaczynając od sprowadzenia pierwszych w Polsce tablic interaktywnych dzisiaj mamy szeroką ofertę cyfrowych i interaktywnych urządzeń przenoszących szkołę w XXI wiek.

Jednym z najważniejszych działań Agrafu jest przybliżanie nauczycielom nowych technologicznie rozwiązań dla Szkół. Prowadząc wiele warsztatów i szkoleń Agraf stara się pokazać jak może zmienić się lekcja dzięki interaktywnym produktom i jak te urządzenia efektywnie wykorzystywać.

Motorem naszego sukcesu jest sprzedaż kompleksowych rozwiązań i produktów wymagających tak od nas jak i od naszych partnerów handlowych tzw. wartości dodanej. Produkty z naszej oferty sprzedajemy poprzez ogólnopolską sieć autoryzowanych dealerów, dając im pełne wsparcie obejmujące szkolenia, pomoc techniczną, serwis i marketing, a co najważniejsze służąc wiedzą i fachowym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań.

Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej – CWB 2014

Certyfikat wiarygodności biznesowejOd 6-ciu lat niezależna, międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Bisnode Dun&Bradstreet przyznaje certyfikaty najlepszym firmom, które osiągnęły w ostatnim roku obrachunkowym (obecnie to rok 2014) znakomity wynik kondycji finansowej jak również odznaczają się doskonałą moralnością płatniczą.

Po zweryfikowaniu danych finansowych firma Bisnode D&B,

przyznała firmie Agraf sp. z o.o. z Łodzi złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.
Otrzymanie tego wyróżnienia zaświadcza, że Firma Agraf ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową, jest lojalnym partnerem w biznesie, prowadzi biznes w sposób etyczny oraz że kondycja firmy jest na bardzo wysokim poziomie.

Kreator Innowacji 2015

Miło nam poinformować, że firma Agraf otrzymała tytuł honorowy “KREATOR INNOWACJI” oraz stosowny certyfikat nadany przez Kapitułę Konkursów Innowacyjnych, której przewodniczyła konsul Wielkie Brytanii. Uroczystość “Łódzkie podsumowanie ruchu innowacyjnego w edukacji” odbyła się 15 czerwca 2015 roku w Pałacu Poznańskiego w Łodzi będąca unikatowym przedsięwzięciem w Polsce, umożliwiającym zaprezentowanie osób twórczych – implementujących do praktyki edukacyjnej szczególne wartości.

W finale każdego roku szkolnego “Łódzkie centrum doskonalenia nauczycieli i kształcenia praktycznego” organizuje “Łódzkie podsumowania ruchu innowacyjnego w edukacji” i prezentuje wybitnych naukowców i pedagogów, autorów innowacji programowych, metodycznych, organizacyjnych, naukowych, którzy w wyniku sygnalizowanych konkursów otrzymali tytuły “Ambasadorów Innowacyjnych Idei i Praktyk Pedagogicznych”, “Mistrzów Pedagogii”, “Liderów w Edukacji”, “Nauczycieli Innowatorów” oraz utalentowanych uczniów różnych typów szkół.Te tytuły zdobyli dotychczas, między innymi: Profesor Marek Belka, prezes NBP; Profesor Michał Kleiber, prezes PAN; Anna Dymna; Kazimierz Tischner; Profesor Janusz Witkowski, prezes Głównego Urzędu Statystycznego; dr Jacek Saryusz-Wolski, wybitni profesorowie pedagogiki pracy, twórcy nowych koncepcji pedagogicznych.

Agraf – Tytuł honorowy “Kreator Innowacji” | Certyfikat “Kreator Innowacji”

Gazela Biznesu 2011-2015

Gazele BiznesuJesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni Gazelą Biznesu. Z punktu widzenia Pulsu Biznesu, gazela to firma mała lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Wspaniale potrafi dostosować się do zmian otoczenia i szybko “biegnie” do przodu.

Gazela Cieszymy się, że została doceniona nasza dobra reputacja i uczciwość wobec kontrahentów.

Podziękowania od Fundacji “Połączeni Pasją”

Fundacja “Połączeni Pasją” składa serdeczne podziękowania dla Pani Elżbiety Szymczak Pijanowskiej, Prezesa Zarządu Firmy “Agraf” za wspieranie inicjatyw i imprez organizowanych przez Fundację “Połączeni Pasją” w 2011 roku oraz okazane serce, dzięki czemu możemy realizować cele, jakimi są pomoc w leczeniu i rehabilitacji osób z pasją.

Dziękujemy za dotychczasową pomoc i wyrażamy nadzieję na dalsze wspieranie działań naszej fundacji.

W imieniu Zarządu i Rady Fundacji “Połączeni Pasją”

Stefan Wójcicki

Prezes Zarządu Fundacji

Podstawowym celem Fundacji jest pomoc twórcom, artystom i sportowcom, którzy ulegli wypadkom w związku z wykonywaną pracą lub w jej wyniku zostali dotknięci chorobą czy kalectwem. Pragniemy wspierać tych, którzy z pasją i poświęceniem dawali innym wspaniałe chwile poprzez swoją sztukę i nagle znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej – pozostawieni sami sobie, odrzuceni, zepchnięci na obrzeża życia. Chcemy ułatwić im powrót do społeczeństwa, przywrócić godność i poczucie własnej wartości.