Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Tysiące multimediów w przystępnej cenie - mozaWeb Premium Teacher

Tysiące multimediów w przystępnej cenie - mozaWeb Premium Teacher

20.02.2020 Aktualności

Nieograniczony dostęp do interaktywnych modeli 3D, wciągających filmów edukacyjnych, nagrań, gier i aplikacji – wszystko to zapewnia licencja mozaWeb Premium Teacher, dostępna już w naszej ofercie. Do korzystania z całej bazy multimediów wystarczy przeglądarka internetowa. Licencja jest przeznaczona również do pracy na tablicach i monitorach interaktywnych.

Co oferuje mozaWeb Premium Teacher?

Mediateka

Licencja mozaWeb Premium Teacher to dostęp do wszystkich zasobów edukacyjnych mediateki (ponad 1200 modeli 3D, kilkaset edukacyjnych filmów wideo, zadania interaktywne itd.) i możliwość korzystania z narzędzi i gier edukacyjnych.

Tematyczne aplikacje

Tematyczne aplikacje i gry do ponad 100 przedmiotów ułatwiają zrozumienie omawianych zjawisk i problemów oraz zwiększają zainteresowanie tematem lekcji.

Spersonalizowana platforma do nauki

e-podręczniki, zeszyty, prace domowe online itd. dostępne są w jednym miejscu, z którego możesz śledzić postępy w wykonywaniu zadań.

Cyfrowe podręczniki

Nawet z jednym e-podręcznikiem możesz być aktywnym użytkownikiem mozaWeb Premium Teacher - przewijać strony, powiększać ich fragmenty, odtwarzać interaktywne treści połączone z odpowiednim zagadnieniem.

mozaWeb Premium Teacher dostępny jest w formie licencji na 1 rok, 2 lata3 lata5 lat oraz w formie zestawu 10 licencji na 1 rok, 2 lata3 lata i 5 lat.

Porównanie produktów mozaik education

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout