Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Pobierz darmowe scenariusze lekcji!

Pobierz darmowe scenariusze lekcji!

07.01.2020 Aktualności

Nawet najbardziej kreatywny umysł potrzebuje szczypty inspiracji. Nasi obecni i przyszli klienci, którzy zakupią laboratoria doświadczalne Labdisc, otrzymają od nas 25 gotowych scenariuszy lekcji w prezencie! Wystarczy zarejestrować produkt za pomocą formularza.

Scenariusze, dopasowane do podstawy programowej szkoły podstawowej, to niecenione wsparcie zarówno dla nauczycieli dopiero rozpoczynających przygodę z Labdisc, jak również dla tych bardziej zaawansowanych. Są szczegółowym konspektem lekcji, zawierającym:  cel, teorię dotyczącą omawianego tematu, instrukcję, jak przygotować eksperyment, opis jego przebiegu, przykładowe wyniki, wnioski i propozycje doświadczeń do dalszego zastosowania. Pobierz przykładowy scenariusz.

Dążymy do tego, aby nasi klienci w pełni korzystali z możliwości naszych produktów. Dlatego na naszym kanale YouTube udostępniliśmy filmy instruktażowe pokazujące ciekawe eksperymenty z użyciem Labdisc. Zapraszamy również na naszą grupę na Facebooku, Moja Pracownia Przyrodnicza, gdzie każdy znajdzie dużą dawkę wiedzy i pomysłów na prowadzenie ciekawych zajęć z przedmiotów przyrodniczych.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout