Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Do zobaczenia w Radomiu!

Do zobaczenia w Radomiu!

21.11.2019 Aktualności

Wszystkich nauczycieli z pasją zapraszamy na nasze stoisko na targach  „Nowoczesne Technologie w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej” w Radomiu. Od piątku do niedzieli (22-24 listopada) nasi eksperci wprowadzą każdego w świat angażujących lekcji, podczas których uczniowie przechadzają się po starożytnych Atenach lub zaglądają do wnętrza ludzkiego ucha. Podpowiedzą też, jak zbudować nowoczesne laboratorium przyrodnicze, które obudzi pasję w młodych naukowcach.

Goście naszego stoiska będą mogli osobiście przekonać się, co oferują monitory interaktywne Newline, np. skorzystać z nowych funkcji aplikacji Tablica i Rozpoznawania Obiektowego z Windows Ink. To również świetna okazja do poznania ThymioMaqueen – naszych robotów edukacyjnych, z którymi nauka programowania staje się łatwiejsza i dostarcza mnóstwo zabawy.

Wypatrujcie naszego stoiska również na targach „Uczelnia na Miarę Potrzeb” oraz „III Ogólnopolskim Kongresie Nauczycieli Biologii i Przyrody”.

Do zobaczenia!

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout