Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Już jest!

Już jest!

12.07.2019 Aktualności

Po aktualizacji dla serii RS przyszedł czas na kolejny model – monitor Newline VN. Najnowsza wersja firmware’u  zapewnia automatyczną aktualizacja przez Internet, oprogramowanie do wygodnej, bezprzewodowej współpracy z innymi urządzeniami oraz nowe funkcjonalności w aplikacji Whiteboard.

OTA

Newline, dbając o komfort użytkowników, stale ulepsza swoje produkty i czyni je jeszcze bardziej przyjaznymi w obsłudze. Dotychczas instalacja nowej wersji firmware’u wymagała pomocy technicznej, co było dosyć czasochłonne. Od teraz aktualizacja modeli VN będzie szybka i prosta jak na telefonach i tabletach.

Oprogramowanie Newline

Newline Cast służy do bezprzewodowej komunikacji między monitorem a dowolnym urządzeniem znajdującym się na sali. Bez podłączania i odłączania kabli, a nawet bez potrzeby przebywania w tej samej sieci.

Z kolei dzięki Newline Broadcast prezentacja może być transmitowana z sali wykładowej lub konferencyjnej do nawet 200 odbiorców znajdujących się w dowolnym miejscu na świecie.

Natomiast Display Management umożliwia zdalne zarządzanie grupą monitorów. Usprawnia obsługę techniczną – administrator systemu może wprowadzać zmiany masowo na wszystkich posiadanych urządzeniach z dowolnej lokalizacji, poprzez bezpieczny, dedykowany portal internetowy.

Whiteboard – jeszcze więcej możliwości

Praca na Tablicy będzie jeszcze wygodniejsza, dzięki możliwości dodawania zdjęć bezpośrednio z sieci i zrzutów ekranu stron www - bez potrzeby opuszczania aplikacji. Użytkownicy mogą korzystać z nowych teł edukacyjnych lub wykorzystać własne. Do dyspozycji jest również pełna paleta barw pisaków.

Skontaktuj się z nami jak najszybciej, aby uzyskać dostęp do wszystkich najnowszych funkcji: Jacek Dyśko Jacek_dysko@agraf.com.pl, 42 25 03 183, kom. 609 947 300.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout