Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Gorące Punkty – nowość w TurningPoint!

Gorące Punkty – nowość w TurningPoint!

04.07.2019 Aktualności

Zaskocz i zaangażuj swoich słuchaczy wykorzystując system do odpowiedzi TurningPoint  i  nowy typ pytań - Gorące Punkty (Hotspot). Przetestuj ich praktyczną wiedzę za pomocą pytań zawierających schematy, grafiki lub zdjęcia. Do odpowiedzi wystarczy smartfon z zainstalowaną aplikacją.

Czym są Gorące Punkty? To nowy typ pytań bazujący na zdjęciach – uczestnicy wskazują odpowiedź zaznaczając odpowiedni element (lub elementy) na grafice. Pytania można łatwo zintegrować zarówno z testami na żywo, jak i z tymi zaplanowanymi wcześniej. Co oznacza, że ​​uczniowie mogą na nie odpowiadać w czasie rzeczywistym lub później np. w ramach zadania domowego.

Nowa funkcjonalność dostępna jest już w najnowszej wersji oprogramowania TurningPoint 8.7, którą można pobrać na systemy Windows lub MacOS.

Jak wykorzystać Gorące Punkty?

Nowa funkcja powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów – oczekiwali pytań bazujących na obrazach, ze względu na ich wszechstronność i fakt, że otwierają drzwi do nauki i interaktywności w sposób, który różni się od innych typów pytań.

Obrazy są kluczowe w wielu dziedzinach, wręcz niezastąpione w naukach przyrodniczych. Rozpoznanie poszczególnych części układu pokarmowego, zidentyfikowanie fali P na EKG - działa znacznie lepiej w formie Gorących Punktów niż zwykły wybór wielokrotny.

Klienci biznesowi również docenią ich możliwości, np. podczas szkolenia w zakresie bezpieczeństwa, warsztatów produktowych lub badań konsumenckich.

To nie koniec ulepszeń– poprawiono także obsługę pytań od za pomocą smartfona, od teraz przesyłanie danych będzie przebiegać znacznie szybciej.

Więcej informacji na temat elektronicznych systemów do odpowiedzi: https://agraf-it.pl/60-systemy-do-odpowiedzi-i-glosowania

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout