Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Aktywna Tablica: Złóż wniosek do 15 maja!

Aktywna Tablica: Złóż wniosek do 15 maja!

15.04.2022 Aktualności

Ubiegasz się o dofinansowanie w programie Aktywna Tablica? Podpowiemy, jak najlepiej wydać przyznaną dotację! Zapoznaj się z propozycjami zestawów monitorów interaktywnych Newline Interactive za 14 tys. zł i 17,5 tys. zł.

To wyjątkowa okazja do zakupu aż trzech 65-calowych monitorów RS+ TT-6519RS, które są wyposażone m.in. w funkcje automatycznego rozpoznawania dłoni lub grubości pisaka – także podczas pracy z plikami MS Office. Do monitora dołączone jest bezpłatne oprogramowanie do bezprzewodowego przesyłania obrazu z innego urządzenia, transmisji obrazu z monitora do 200 użytkowników lub zdalnego zarządzania grupą urządzeń. Do monitorów Newline Interactive zakupionych w programie Aktywna Tablica półroczna licencja oprogramowania mozaBook w prezencie! Dowiedz się więcej.

Tagi: Aktywna Tablica ,

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout