Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Edukacja Przyszłości – czyli jaka?

Edukacja Przyszłości – czyli jaka?

04.03.2022 Aktualności

Dowiedzą się tego uczestnicy kolejnej edycji Weekendu z Technologią Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Z przyjemnością kolejny raz pełnimy rolę Partnera Technologicznego tego wydarzenia i wspieramy nauczycieli w rozwijaniu kompetencji cyfrowych.

Uczestnicy mają możliwość uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych edukatorów. Szczególnie zapraszamy do rejestracji na warsztaty:

Projektowanie z wykorzystaniem modułów Boson – prowadzone przez Jarosława Koludo, wieloletniego pracownika ŁCDNiKP oraz nauczyciela.

Programowanie robotów Maqueen i Thymio – prowadzone przez Lidię Apartę oraz Jarosława Koludo, nauczycieli oraz pracowników ŁCDNiKP

Mozaika edukacji – prowadzone przez Agnieszkę Kaczan-Stefańską (Synapia) warsztaty dotyczące możliwość oprogramowania mozaBook.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracji znajduje się na stronie wydarzenia.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout