Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Stwórz Laboratoria Przyszłości w swojej szkole!

Stwórz Laboratoria Przyszłości w swojej szkole!

24.11.2021 Aktualności

W ramach środków z rządowego programu Laboratoria Przyszłości szkoły mogą stworzyć nowoczesne, w pełni wyposażone pracownie informatyczne. Program umożliwia zakup m.in. robotów edukacyjnych wraz z akcesoriami. Przy wyborze sprzętu warto postawić na sprawdzone rozwiązania – „sercem” robota Maqueen jest popularna płytka micro:bit stworzone ze współpracy Microsoft i BBC. Otwarta konstrukcja robota zapewnia wiele możliwości rozbudowy robota o dodatkowe moduły i akcesoria, np. Gravity. To wszystko w konkurencyjnej cenie, dzięki temu szkoła może wyposażyć całe laboratorium.Maqueen jest gotowy do pracy niemalże od razu po wyjęciu z pudełka. To niewielki, zwinny robot, z którym nauka programowania będzie dla uczniów pasjonującą przygodą. Uczniowie mogą programować przeróżne zachowania robota – pokonywanie wyznaczonej trasy, unikanie przeszkód, podążanie za światłem itd. Programowanie jest możliwe zarówno on-line (na platformie MakeCode firmy Microsoft), jak i offline (oparte na Scratch 3.0 oprogramowanie Mind+).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie produktu lub u naszego działu handlowego – zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą całą ofertą dla programy Laboratoria Przyszłości.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout