Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Jak wygląda nauka programowania w szkolnych Laboratoriach Przyszłości?

Jak wygląda nauka programowania w szkolnych Laboratoriach Przyszłości?

15.11.2021 Aktualności

Dowiedzą się goście konferencji Nowoczesne Technologie Informacyjne w Służbie Cyfrowej Szkoły I Administracji w Radomiu! Zapraszamy do zapisów na warsztaty „Nauka programowania w szkolnych Laboratoriach Przyszłości”- informacje nt. rejestracji zamieszczone są na stronie organizatora. Dla uczestników przygotowaliśmy niespodziankę! Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto zapisać się już dziś! Warsztaty rozpoczną się w sobotę o godz. 10.45.

Uczestnicy po zakończeniu warsztatów będą wiedzieli, jak stworzyć nowoczesną pracownię do nauki programowania ze środków programu Laboratoria Przyszłości. Poznają dwa wszechstronne roboty edukacyjne:

o   Thymio, który „mówi” aż 4 językami programowania i rozwija się wraz z uczniami,

o   Kompaktowy Maqueen, który współpracuje i rozbudowuje możliwości popularnej płytki micro:bit.

Wszystkich gości konferencji zapraszamy również na nasze stoisko, gdzie znajdziecie monitory interaktywne Newline, w tym 27-calowy Flex na biurko, cyfrowe laboratoria Labdisc oraz pozostałe nasze produkty wspierające codzienną pracę nauczycieli. Macie pytania odnośnie wyposażenia szkoły w nowoczesny sprzęt? Zakupów w programie Aktywna Tablica? Nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszystkie!

Program konferencji znajduje się na stronie organizatora.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout