Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Weź udział w Weekendzie z Technologią!

Weź udział w Weekendzie z Technologią!

19.10.2021 Aktualności

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji wydarzenia Weekend z Technologią Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego! Nadchodząca edycja odbędzie się pod hasłem   „Kierunek - kompetencje przyszłości!” – zaplanowane warsztaty będą ukierunkowane na budowanie i rozwijanie cyfrowych kompetencji nauczycieli. Udział jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować na stronie wydarzenia. Weekend z Technologią rozpocznie się w czwartek 21 października i potrwa do soboty. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej – szczegółowe informacje znajdują się na stronie. Rejestracja trwa do 19 października!

Co warto wiedzieć biorąc udział w Aktywnej Tablicy?

Zapraszamy na piątkowe warsztaty beneficjentów programu Aktywna Tablica! Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, co należy wziąć pod uwagę wybierając sprzęt do szkoły, a które hasła są tylko marketingowym chwytem. Udział w warsztatach jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować na stronie wydarzenia.

Każdy może programować! Thymio - robot "mówiący" 4 językami

W jakim wieku można rozpocząć naukę programowania? Podczas warsztatów przekonasz się, że podstawy programowania mogą poznać już przedszkolaki! Dowiesz się, jakie możliwości oferuje robot Thymio na każdym etapie edukacji.

Robot Maqueen i płytka Micro:Bit w dydaktyce

Z robotem Macqeen i micro:bit odkryjemy świat programowania, realizując wiele działań edukacyjnych.  Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną możliwości, jakie daje ten sympatyczny robot. Warsztat poprowadzi Lidia Aparta - nauczycielka informatyki, doradca metodyczny w zakresie informatyki i  nauczyciel-konsultant w ŁCDNiKP.

Zapisz się na warsztaty

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout