Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Nowe terminy i aktualne wzory wniosków w Aktywnej Tablicy!

Nowe terminy i aktualne wzory wniosków w Aktywnej Tablicy!

23.08.2021 Aktualności

Szkoły do 4 września mogą składać wnioski w ramach programu Aktywna Tablica do swoich organów prowadzących. Na naszej stronie udostępniliśmy również nowe wzory wniosków do pobrania. Środki na zakup sprzętu zostaną przekazane do 31 października. 

W ramach Aktywnej Tablicy szkoły mogą doposażyć swoje pracownie m.in. w monitory interaktywne Newline z funkcją Rozpoznawania Obiektowego (zobacz, jak to działa) i wydłużoną 5-letnią gwarancją (wybrane modele). W naszej ofercie znajdziesz np. zestaw trzech 65-calowych monitorów Newline RS+ lub zestaw dwóch monitorów biurkowych Newline Flex obsługiwanych dotykiem z dwoma laptopami Acer. Do wszystkich monitorów Newline zakupionych w ramach Aktywnej Tablicy dołączamy 6-miesięczną licencję oprogramowania mozaBook gratis. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i do kontaktu z naszych działem handlowym. 

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout