Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Znamy termin składania wniosków w Aktywnej Tablicy!

Znamy termin składania wniosków w Aktywnej Tablicy!

08.07.2021 Aktualności

Szkoły mogą składać wnioski w ramach programu Aktywna Tablica do 4 sierpnia! Nowe formularze wniosków zostaną udostępnione po konsultacjach społecznych, które trwają do 9 lipca. Szczegóły znajdują się na rządowej stronie.

Warto przygotować się do złożenia wniosku już dziś – zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem i  ofertą produktów kwalifikujących się do programu. Znajdziesz m.in. propozycje zestawów monitorów interaktywnych Newline, w tym modele ATLAS z wbudowanymi głośnikami, które po podłączeniu komputera i dowolnej kamery stają się gotowymi urządzeniami do prowadzenia zajęć zarówno w formie stacjonarnej, zdalnej jak i hybrydowej.

Bieżące informacje dotyczące Aktywnej Tablicy oraz oferta sprzętu kwalifikującego się do programu znajdują się na stronie Aktywna-Tablica.info.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout