Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Wspieramy innowacyjność w edukacji!

Wspieramy innowacyjność w edukacji!

16.06.2021 Aktualności

Do listy naszych nagród dołączyła wyjątkowa statuetka – Skrzydła Wyobraźni przyznawane przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. To specjalne wyróżnienie dla podmiotów, które mają szczególne osiągnięcia w działalności innowacyjnej dla edukacji.

Od lat współpracujemy z ŁCDNiKP w zakresie rozwijania kompetencji cyfrowych nauczycieli – w trakcie warsztatów oraz wykładów pokazujemy, jak nowoczesne technologie ułatwiają codzienną pracę i budują większe zaangażowanie uczniów. W trakcie pandemii doradzaliśmy nauczycielom, jak zachować jakość kształcenia prowadząc lekcje zdalnie lub w modelu hybrydowym.

Statuetkę otrzymaliśmy w trakcie XXXIV Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji, które było okazją do wręczenia nagrodzonym certyfikatów świadczących o uznaniu, docenieniu ich inicjatyw oraz do promowania ich osiągnięć nie tylko na forum lokalnym, ale także wojewódzkim i ogólnopolskim.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout