Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Finansowanie dla pracowni przyrodniczych 2021

Finansowanie dla pracowni przyrodniczych 2021

31.03.2021 Aktualności

Znamy szczegóły ostatniej edycji rządowego programu dla szkolnych pracowni przyrodniczych! Szkoły podstawowe mogą składać wnioski na zakup pomocy dydaktycznych do przedmiotów przyrodniczych (biologia, geografia, chemia i fizyka) do 31 maja br. W poprzednich edycjach kwoty sięgały nawet 75 tys. zł! Szczegółowe informacje na temat kryteriów oraz wnioski znajdują się na stronie Pracownie Przyrodnicze.

Szkoły mogą ubiegać się o dowolny sprzęt spełniający kryteria programu – zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzętu do programu pracowni przyrodniczych. Labdisc to kompaktowe urządzenia, które oferują możliwości całego laboratorium. Wyposażone w kilkanaście czujników, z możliwością rozbudowy, mogą zastąpić kilkadziesiąt urządzeń i akcesoriów. Dzięki wbudowanej pamięci i bezprzewodowemu zasilaniu mogą być również z łatwością używane w terenie. Jako jedyne na rynku współpracują z oprogramowaniem, które jednocześnie zbierane dane pochodzące aż z 8 urządzeń. Pierwsze kroki z Labdisc ułatwi zestaw bezpłatnych scenariuszy lekcji.

Na stronie Pracownie Przyrodnicze znajduje się pełna oferta sprzętu dla programy, w tym zestawy Labdisc, monitory interaktywne, komputery i pracownie terminalowe oraz oprogramowanie edukacyjne.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout