Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Sprawdź, czy Twoja szkoła otrzyma dotację z Aktywnej Tablicy!

Sprawdź, czy Twoja szkoła otrzyma dotację z Aktywnej Tablicy!

04.11.2020 Aktualności

Złożyłeś wniosek o dofinansowanie w ramach rządowego programu Aktywna Tablica? Sprawdź, stale aktualizowaną, listę szkół. Instytucje, które zakwalifikowały się do programu Aktywna Tablica, otrzymają wsparcie finansowe do 30 listopada br.

Sprawdź ofertę dla Aktywnej Tablicy

W ramach Aktywnej Tablicy twoja szkoła może kupić np. trzy 65-calowe monitory interaktywne Newline RS+. Seria RS+ zapewnia szybką, intuicyjną pracę również w modelu hybrydowym, dzięki kompatybilności z Windows Ink i funkcji Rozpoznawania Obiektowego. Posiada sys. Android 8.0, pakiet bezpłatnego oprogramowania do bezprzewodowej prezentacji materiałów oraz 5 lat gwarancji.

Sprawdź całą ofertę gotowych zestawów oraz dołącz do webinarium „Co warto wiedzieć przez zakupem monitora interaktywnego? Przygotuj się do Aktywnej Tablicy! Dowiesz się, na co zwrócić uwagę, żeby sprzęt sprawdził się w szkolnej klasie i działał niezawodnie przez lata. Aby wziąć udział w webinarium wystarczy się zarejestrować TUTAJ.

Tagi: Aktywna Tablica ,

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout