Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Dofinansowanie pracowni przyrodniczych 2020

Dofinansowanie pracowni przyrodniczych 2020

21.04.2020 Aktualności

Wystartował rządowy program wyposażenia w pomoce dydaktyczne szkolnych pracowni przyrodniczych! To wyjątkowa okazja na zakup nowoczesnego sprzętu, który wspiera ideę aktywnego nauczania poprzez samodzielne eksperymenty. Wnioski można składać do 29 maja – szczegółowe informacje, kryteria oraz wzór dokumentów dostępne są na stronie www.pracownie-przyrodnicze.pl.


Warto postawić na trwały sprzęt, który zostanie w szkole na lata! Z laboratoriami cyfrowymi Labdisc uczniowie mogą sami przeprowadzać eksperymenty i obserwować zjawiska przyrodnicze, a nauczyciel tworzyć coraz bardziej kreatywne i angażujące lekcje używając pojedynczych dysków lub łącząc ich funkcje ze sobą. Do wyboru jest: Labdisc BioChem, Fizyka, Środowisko i Uniwersalny. Świetnie sprawdzi się w klasie, jak również podczas lekcji w terenie.


Za chwilę światło dzienne ujrzy także nowe oprogramowanie GlobiLab Collaborate, które umożliwi podłączenie do jednego komputera aż 8 Labdisc jednocześnie! Uczniowie mogą łatwo porównywać wyniki i wspólnie je interpretować. Co ważne, wystarczy do tego jeden komputer lub tablet – to jedyne takie rozwiązanie na rynku! Więcej informacji.


Wiemy też, że początki bywają trudne, więc do Labdisc dokładamy w prezencie scenariusze lekcji dopasowane do podstawy programowej! Przeprowadzimy każdego krok po kroku.


Zapraszamy do śledzenia strony www.pracownie-przyrodnicze.pl, na której znajdziecie m.in. gotowe zestawy produktów oraz kalkulator do szybkiego oszacowania wartości projektu.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout