Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Pozostań w kontakcie z uczniami - Bezpłatne licencje TurningPoint

Pozostań w kontakcie z uczniami - Bezpłatne licencje TurningPoint

03.04.2020 Aktualności

Poczujcie się, jak w klasie! Dzięki TurningPoint wystarczy aplikacja lub przeglądarka internetowa do udziału w sondzie, teście lub konkursie wiedzy online. Bezpiecznie, sprzed ekranu komputera, tabletu lub smartfona. Ułatw sobie prowadzenie angażujących lekcji online i skorzystaj z darmowych licencji Turning Point na 30 dni, umożliwiających pracę z całą klasą (do 30 uczniów). Wystarczy wypełnić formularz.

Za pomocą prostego w użyciu oprogramowania możesz tworzyć testy, quizy czy ankiety w oparciu o pytania zamknięte, otwarte i grafiki. Uczniowie odpowiadają za pomocą bezpłatnej aplikacji TurningPoint, dostępnej na Android i iOS.

Jak otrzymać licencję?

  1. Wypełnij formularz;

  2. W ciągu 2 dni roboczych otrzymasz od nas wiadomość o aktywacji licencji i instrukcję założenia konta.

Jak zacząć?

Odpowiemy na to pytanie podczas webinaru 8 kwietnia, godz. 15.00. Dołącz do nas i dowiedz się, jak wykorzystać wszystkie możliwości systemu TurningPoint, żeby ułatwić sobie pracę i zaoferować uczniom atrakcyjny i skuteczny sposób zdobywania wiedzy. Aby wziąć udział w webinarze, wystarczy się zarejestrować.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout