Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Lekcja online z mozaBook

Lekcja online z mozaBook

31.03.2020 Aktualności

Spacer po starożytnych Atenach czy wyprawa... do wnętrza ludzkiego ucha? Z mozaBook każda lekcja staje się pasjonującą przygodą! Ponad 1000 interaktywnych modeli 3D, zdjęcia, filmy, aplikacje i gry – ożyw swoje lekcje online z bogatymi zasobami mediateki!

Jak to zrobić? Dowiesz się na bezpłatnym webinarium Lekcja Online z mozaBook (1 kwietnia, godz. 15.00). Wystarczy się zarejestrować!

Tysiące multimediów

Ponad 1000 interaktywnych modeli 3D, kilkaset edukacyjnych filmów wideo i materiałów dźwiękowych oraz zadań, które obudzą w uczniach pasję do nauki i chęć odkrywania.

Wciągające aplikacje

Baza ponad 70 tematycznych aplikacji pomaga w opanowaniu materiału i pogłębianiu zdobytej wiedzy. Obok wielu aplikacji rozwijających umiejętności, wizualizujących i pozwalających na ćwiczenie wiedzy, można w nich znaleźć doświadczalne narzędzia pełniące rolę „domowego” laboratorium.

Import książek lub prezentacji

mozaBook potrafi otwierać dokumenty PDF, z których w kilku prostych krokach można wyczarować e-publikacje. W ten sposób nasze własne książki przemieniają się w interaktywne podręczniki.

Wypróbuj mozaBook bezpłatnie przez 30 dni!

Plik instalacyjny możesz pobrać tutaj. Jak to zrobić krok po kroku, dowiesz się na webinarze 1 kwietnia o godz. 15.00, wystarczy się zarejestrować. Podczas spotkania online ogłosimy niespodziankę, nie może cię zabraknąć!

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout