Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Filament biodegradowalny PLA Sketch 0,8 kg - 1 szt. (kolor niebieski)

nr SAP: G820301A005

  • kolor biały
  • 0,8 kg
  • ekologiczny
  • biodegradowalny
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
PLA to polimer w pełni biodegradowalny. Jest on uzyskiwany z mączki kukurydzianej, nie zawiera metali ciężkich, ani BPA. To wszystko sprawia, że jest to materiał ekologiczny i bezpieczny. W porównaniu z ABS, PLA demonstruje znacznie mniej wypaczenia i zwijania się części iz tego powodu może być z powodzeniem drukowany bez podgrzewanej płyty konstrukcyjnej.

Właściwości:

  •         Ekologiczny
  •         Biodegradowalny

Jak drukować?

  •         Temperatura stołu: nie wymaga podgrzewania
  •         Temperatura dyszy: 215°C
  •         Temperatura topnienia: 150-160°C

Filament dedykowany do drukarek:  

  •         MakerBot Sketch
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout