Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Zestaw wideokonferencyjny Konftel C2055WX

nr SAP: G760103B002

4 730 zł brutto


3 845 zł netto
  • Optyka: *
  • Rozdzielczość: 4K Ultra HD/30 fps
  • Zoom optyczny: *
  • Zoom cyfrowy: x8
  • Kąt widzenia w poziomie: 105
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Zestawy do wideokonferencji USB - małe i średnie sale konferencyjne

​Konftel C2055Wx to idealne rozwiązania do współpracy wideo przez Skype, Teams, Zoom, BlueJeans i inne aplikacje uruchamiane na komputerze. Zestawy zawierają w sobie kamerę konferencyjną 4K Konftel Cam20 i zestaw głośnomówiący z serii Konftel 55 z jakością dźwięku HD OmniSounWSZYSCY UCZESTNICY W KADRZE 4K

Szeroki kąt kamery to pewność, że druga strona połączenia wideokonferencyjnego uzyska jasny i zoptymalizowany obraz Ciebie i Twoich współpracowników - nawet w bardzo małym pomieszczeniu Dzięki technologii WDR kamera Konftel Cam20 automatycznie dostosowuje się do uzyskania najlepszego obrazu w trudnych warunkach, takich jak słabe oświetlenie, bezpośrednie światło słoneczne lub wysoki kontrast

Rozdzielczość wideo 4K pozwala również na doskonałe powiększenie. Nawet przy maksymalnym 8-krotnym cyfrowym zoomie, kamera nadal jest w stanie uzyskać szczegółowy obraz. Wybierz więc kadr, który chcesz pokazać i pozwól Cam20 zrobić resztę.

​ŁATWOŚĆ GWARANTOWANA

Konftel OCC Hub, czasami potocznie nazywany koncentratorem, jest urządzeniem do którego podłączysz wszystkie elementy zestawu wideo, tak aby następnie tylko 1 kablem USB podłączyć całość do Twojego komputera W praktyce oznacza to, że zestaw hybrydowy Konftel C50300 w pełni obsługuje funkcję BYOC - Bring Your Own Computer, dzięki której użytkownik może przenieść aplikację wideokonferencyjną do sali konferencyjnej na dowolnym laptopie z portem USB.
CZYSTY DŹWIĘK W TECHNOLOGI OMNISOUND

Konftel 55Wx to popularne i łatwe w użyciu zestawy głośnomówiące z imponującym, krystalicznie czystym dźwiękiem HD w technologii OmniSound®. Dzięki nim dźwięk wideokonferencji z komputera można połączyć z dźwiękiem z połączenia przez telefon stacjonarny lub komórkowy. Łączenie różnych źródeł dźwięku jest łatwe i można to robić za pomocą dotykowego ekranu. Kolejną ciekawą funkcją jest nagrywanie rozmów na kartę pamięci.


JAK TO DZIAŁA

To jest tak proste, że jest to nawet genialne, prawda? W ten sposób wszystkie elementy pasują do siebie, a HUB USB  sprawia, że cały zestaw jest bardzo prosty w konfiguracji i użytkowaniu. Jest to rozwiązanie typu Plug & Play przez złącze USB i nie wymaga dodatkowych działań, o ile na komputerze znajduje się system operacyjny  Windows 10*.

Możesz również zdecydować się na podłączenie ekranu bezpośrednio do komputera, zazwyczaj przez złącze HDMI, a następnie nie potrzebujesz sterowników z DisplayLink (patrz poniżej).* HUB OCC firmy Konftel używa sterownika DisplayLink, który jest już zainstalowany na Twoim komputerze, jeżeli posiadasz system Windows 10 (1607) Anniversary Update lub nowszy. Sterowniki dla innych systemów operacyjnych można znaleźć tutaj: DisplayLink
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout