Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Kamera PTZ IP SONY SRG-X120WC

nr SAP: G320401B003

15 277 zł brutto


12 421 zł netto
  • System mocowania: sufitowy
  • Rozdz.: 1080p
  • Ilość klatek: 60
  • Kąt widzenia: 70º
  • Interface: 3G-SDI/HDMI/IP/NDI (Opcja)
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Utrwalanie każdego punktu widzenia w znakomitej jakości 4K* i efektywność w produkcjach IP

Uniwersalna kamera zdalnie sterowana PTZ SRG-X120 znakomicie sprawdza się w szerokim zakresie zastosowań: od klas szkolnych i sal konferencyjnych po służbę zdrowia.

Bardzo czuły przetwornik obrazu CMOS Exmor R typu 1/2,5" rejestruje obraz o rozdzielczości do 4K* z naturalnie oddanymi kolorami i bardzo niskim poziomem szumów. Uzupełnia go wbudowany obiektyw o wysokiej rozdzielczości. Łączy on 12-krotny zoom z szerokim kątem widzenia (70°), dzięki czemu pozwala utrwalać różne perspektywy.

Duża szybkość ruchu w przypadku przywoływania ustawienia kamery pozwala utrzymać prelegenta w kadrze. Aby taki ruch nie przeszkadzał słuchaczom, kamera jest wyposażona w funkcję zatrzymywania obrazu. Funkcja synchronizacji ruchu PTZ*** umożliwia połączenie niezależnych zmian obrotu, pochylenia i zoomu w płynne, profesjonalnie wyglądające przejście.

Zgodność ze standardem NDI®|HX (po dodaniu opcjonalnej licencji) oznacza elastyczność przy konfigurowaniu wielu produktów sieciowych zgodnych z NDI®, a przez to zwiększa efektywność transmisji na żywo prowadzonych przez łącza IP.

Obraz można podglądać zdalnie przez przeglądarkę internetową. Stabilną strumieniową transmisję obrazu i dźwięku (z oferowanego oddzielnie mikrofonu) przez sieć IP zapewnia protokół RTSP (Real Time Streaming Protocol).

Kamerę łatwo jest zainstalować i przygotować do pracy. Dzięki nowej funkcji „pliku z ustawieniami obrazu”*** użytkownik może wprowadzać identyczne ustawienia do wielu kamer przez sieć www, używając komputera.

* Wymagana jest oddzielna licencja 4K.
** NDI® jest zastrzeżonym znakiem towarowym NewTek Inc.
*** Wymagane jest wewnętrzne oprogramowanie w wersji 2.00.

Uwaga 1: Ten produkt zawiera preinstalowane oprogramowanie, a do uaktywnienia niektórych jego funkcji wymagany jest zakup kluczy licencyjnych.

Znakomity obraz nawet przy słabym oświetleniu

Czuły przetwornik obrazu Exmor R™ typu 1/2,5" rejestruje obraz o wysokiej jakości i z bardzo niskim poziomem szumów nawet przy słabym oświetleniu.

Możliwość rozszerzenia do jakości 4K

Zakup oferowanej oddzielnie licencji umożliwia rejestrację obrazu w jakości 4K.

Szeroki kąt widzenia

Obiektyw kamery ma 12-krotny zoom. Poziomy kąt widzenia wynosi około 70°, co daje możliwość objęcia całej sceny w czasie spotkania, wykładu itp.

Idealne rozwiązanie do utrwalania wykładów

Użycie kamery w połączeniu z opartym na sztucznej inteligencji urządzeniem do analizy brzegowej REA-C1000 zapewni płynne śledzenie poruszającego się mówcy i automatyczne wyodrębnianie jego postaci.

Duża szybkość przemieszczania i zatrzymywanie obrazu

Podczas przywracania ustawienia z pamięci maksymalna szybkość obrotu i zmian pochylenia wynosi 300°/s. Pozwala to dokładnie śledzić ruchy prelegenta. Funkcja zatrzymywania obrazu zapewnia stabilny obraz, gdy kamera przemieszcza się do innego zaprogramowanego położenia. Unika się dzięki temu nieprzyjemnych dla widzów zmian obrazu.

Płynne działanie mechanizmu PTZ

Funkcja synchronizacji ruchu PTZ* umożliwia połączenie niezależnych zmian obrotu, pochylenia i zoomu w płynne, profesjonalnie wyglądające przejścia.

* Wymagane jest wewnętrzne oprogramowanie w wersji 2.00.

Prostsza instalacja, mniejsze koszty

Do zasilania kamery oraz przesyłania obrazu i sygnałów sterujących wystarcza jeden przewód sieci teleinformatycznej. Upraszcza to instalację i zmniejsza koszty okablowania.

Zgodność ze standardem NDI®*|HX

Zgodność ze standardem NDI®|HX (po dodaniu oferowanej oddzielnie licencji) pozwala niewielkim kosztem zintegrować kamerę ze studiem w szkole i zapewnia elastyczność przy konfigurowaniu wielu produktów sieciowych zgodnych z NDI®.

* NDI® jest zastrzeżonym znakiem towarowym NewTek Inc. Serwisy sieciowe, treści i [system operacyjny i ]oprogramowanie tego produktu mogą podlegać oddzielnym regulaminom i zostać zmienione, wstrzymane bądź wycofane w dowolnym momencie. Mogą być wymagane opłaty, rejestracja i podanie danych karty kredytowej.

Zdalny podgląd

Obraz można podglądać zdalnie przez przeglądarkę internetową, przy wykorzystaniu protokołu RTSP.

Szybkie, bezproblemowe przygotowywanie do pracy

Dzięki nowej funkcji „pliku z ustawieniami obrazu”* użytkownik może wprowadzać identyczne ustawienia do wielu kamer, przyspieszając ich przygotowanie do pracy.

* Wymagane jest wewnętrzne oprogramowanie w wersji 2.00.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout