Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Kamera Newline Huddle Cam

nr SAP: G540403A001

2 439 zł brutto


1 983 zł netto
 • Optyka: 1/2.5": CMOS 8,5 MP
 • Rozdzielczość: 4K Ultra HD/30 fps
 • Kąt widzenia w poziomie: 120°
 • Wbudowane 4 Mikrofony
 • Automatyczne kadrowanie
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: Kamera do monitora, Kamera z mikrofonem,

Kamera Newline Huddle Cam

Newline Huddle Cam to kamera wiedeokonferencyjna USB, która jest idealnym uzupełnieniem Twojego monitora interaktywnego - razem tworzą dobraną parę urządzeń do pracy podczas lekcji online czy szkolenia. Niezależnie czy używasz Microsoft Teams, Skype dla firm, Zoom, Webex lub inną usługę chmurową. Newline Huddle Cam zapewni Ci profesjonalną jakość obrazu 4K oraz odpowiedni dźwięk, dzięki wbudowanym 4 mikrofonom.

Rozdzielczość 4K Ultra HD

Krystaliczny obraz zachwycający naturalnymi kolorami i głębią.

Kąt widzenia 120 stopni

Szeroki kąt widzenia 120 stopni pozwoli na objęcie przez kamerę wszystkich uczestników spoktania nawet w małej sali.

4 wbudowane mikrofony

4 wbudowane mikrofony z redukcją szumu i echa.

Prosta instalacja

Dzięki prostemu w obsłudze uchwytowi oraz jednemu kablowi USB użytkownik jest w stanie skonfigurować urządzenie do pracy w mniej niż minute.

Czym charakteryzują się kamera Newline Huddle Cam?

Newline Huddle Cam - jest idealnym uzupełnieniem monitora interaktywnego, dzięki temu, że współpracuje z systemem Android możemy podłączyć ją do dowolnego monitora wykorzystującego tę platformę. Kamerę wyposażono w bardzo szeroki kąt widzenia 120 wraz z automatycznym kadrowaniem, które pozwala na swobodne przemieszanie się prowadzącego podczas rozmowy czy prezentacji.

Kamera konferencyjna jest szybka i łatwa do zamontowania na krawędzi monitora interaktywnego, dzięki specjalnemu uchwytowi dołączonemu do zestawu. Podłączenie kamery do portu USB jest proste i intuicyjne.

Automatyczne kadrowanie

Niezależnie od tego, czy przed monitorem jesteś sam w grupie kamera, dzięki funkcji automatycznego kadrowania, wykadruje Cię podczas Twojego wystąpienia.

Wybrane cechy kamer Newline Huddle CAM (4K):

więcej
 • ​Rozdzielczość: 4K (4K@30 fps, 1080p@60 fps/30 fps, 720p@60 fps/30fps)
 • Sensor: 1/2,5" CMOS 8,51M pixela
 • Soczewka: f = 2.8 mm
 • Szybkość migawki: 1/30s -1/10000 s
 • Kodek: H.264 / MJPEG / YUY2
 • Protokół UVC: UVC 1.1
 • Mikrofony: 4 wbudowane mikrofony MEMS
 • Skuteczność zbierania dźwięku: do 3.5m
 • Częstotliwość 16Hz-20Khz
 • Funkcje mikrofonów: Redukcja szumów i echa
 • Kąt widzenia w poziomie: 120°
 • Sposób podłączenia: USB-B 3.0 x 1, Wejście SPDIF x 1
 • Prosty montaż na moniotrze: TAk - dołączony uniwersalny uchwyt pozwalający zamontować kamerę na dowolnym monitorze.
 • Możliwość zamocowania na statywie: TAK
 • Regulacja kąta nachylenia: TAK
 • Zasilanie: 5V (USB)
 • Wymiary: 240,5 x 56 x 52,3 mm
 • Waga: 0,56 Kg
 • Intergracja UC z takimi platformami jak: Skype for Business, Cisco Jabber, Webex, Unify Circuit, Pexip, Zoom ​i inne
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout