Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Kamera KONFTEL CAM20

nr SAP: G760104A001

1 618 zł brutto


1 315 zł netto
CENA NA TELEFON

 • 4k Ultra HD
 • Szeroki kąt widzeania 123°
 • 8 x zoom cyfrowy
 • Komunikacja USB
 • Prosta instalacja na moniotrze
 • 2 lata gwarancji
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: Wideokonferencja, Konftel, Kamera 4K, ePTZ,

Konftel CAM20 Kamera USB PTZ 4K

Konftel Cam20 to kamera wiedeokonferencyjna USB, która jest idealnym uzupełnieniem Twojego zestawu głośnomówiącego - razem tworzą świetną parę urządzeń do każdej aplikacji wideokonferencyjnej. Niezależnie czy używasz Skype dla firm, Zoom, Webex lub inną usługę chmurową, Cam 20 zapewni Ci profesjonalną jakość obrazu.

Rozdzielczość 4K Ultra HD

Krystaliczny obraz zachwycający naturalnymi kolorami i głębią.

Kąt widzenia 123

Szeroki kąt widzenia 123 stopni pozwoli na objęcie przez kamerę wszystkich uczestników spoktania nawet w małej sali.

8 x Zoom cyfrowy

8 krotny Zoom cyfrowy przedstawi każdy detal odbiorcy.

Prosta instalacja

Dzięki prostemu w obsłudze uchwytowi oraz jednemu kablowi USB użytkownik jest w stanie skonfigurować urządzenie do pracy w mniej niż minute.

Czym charakteryzują się kamera Konftel CAM20?

Konftel Cam20 - jest zoptymalizowana pod kątem mały pomieszczeń (tzw huddle room) i sytuacji, w których kamera konferencyjna musi być ustawiona blisko stołu. Szeroki kąt widzenia 105° oznacza, że wszyscy uczestnicy mogą usiąść w wygodnej pozycji i nadal mieścić się obrazie wideo.

Kamera konferencyjna jest szybka i łatwa do zamontowania w sali konferencyjnej. Użyj ruchomego zacisku, aby przymocować ją do ekranu lub przykręć podstawę do stojaka. Można nawet umieścić ją do góry nogami na dole ekranu, dzięki funkcji odwracania obrazu w pionie.

Podłączenie kamery do portu USB jest proste i intuicyjne. Jeśli masz 2 ekrany, to możesz widzieć zarówno stronę zdalną rozmowy, jak i podgląd lokalnych uczestników, dzięki podłączeniu kamery przez HDMI do drugiego ekranu.

Wyśmienita jakość wideo

Możesz także mieć pewność, że druga strona połączenia wideokonferencyjnego uzyska jasny i zoptymalizowany obraz Ciebie i Twoich współpracowników - niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na transmisję w rozdzielczości 4K czy zwykłej rozdzielczości HD. Dzięki technologii WDR kamera Konftel Cam20 automatycznie dostosowuje się do uzyskania dobrego obrazu w różnych pomieszczeniach, nawet w trudnych warunkach, takich jak słabe oświetlenie, bezpośrednie światło słoneczne lub wysoki kontrast

Wybrane cechy kamer Konftel Cam20 (4K):

więcej
 • ​Rozdzielczość: 4KP30/20 / 1080P60/50
 • Format: YUY2, MJPEG,
 • Kodek: H.264
 • Soczewki: Tamron
 • Sensor: Sony
 • Zoom cyfrowy: 8x
 • Cyfrowa redukcja szumów
 • Kąt widzenia w poziomie: 123°
 • Kąt widzenia w pionie: 44,8°
 • Automatyczny focus
 • Sposób podłączenia: USB 3.0 (typ B), HDMI
 • Prosty montaż na moniotrze
 • Możliwość zamocowania na statywie
 • Regulacja kąta nachylenia
 • Intergracja UC z takimi platformami jak: Skype for Business, Cisco Jabber, Webex, Unify Circuit, Pexip, Zoom ​i inne

Ulotka ENG
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout