Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Mobilna stacja ładująca One Netpower PWT

nr SAP: G580202B010

  • 12 gniazd elektrycznych
  • sprawne ładowanie/zasilanie do 12 urządzeń
  • pełna mobilność
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
System umożliwia sprawne dostarczenie zasilania (naładowania) do max 12 urządzeń z których korzystają uczniowie. Rozwiązanie wyposażone jest w obwód elektryczny który umożliwia jednoczesne ładowanie/zasilanie urządzeń bez jakicholwiek strat mocy. System jest w pełni mobilny dzięki czemu nauczyciel bez problemu może przemieszczać go po całej klasie.


Specyfikacja
Wymiary:*
Ilość urządzeń:*
Rodzaj urządzenia:*
Mobilna:TAK
Sposób przechowywania:*
Sposób ładowania:Gniazdko elektryczne
Sposób ochrony:*
Wentylacja:*
Ochrona przed skokami napięcia:TAK
Konstrukcja zamykana:*
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout