Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Obudowa mikrokontrolera micro:bit do LEGO

nr SAP: G720101B008

Obudowa micro:bit
Kompatybilna z LEGO

Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Obudowa mikrokontrolera micro:bit do LEGO pozwoli na tworzenie wiele ciekawych i kreatywnych projektów łączących programowanie oraz klocki LEGO.

Obudowa została wykonana z materiału ABS, przewidziano w niej otworzy na przyciki mikrokontrolera micro:bit.

Specyfikacja
  • Wymiary: 57.5x34.5x14.4 mm/ 2.26x1.36x0.57 cale
  • Waga: 20g
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout