Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Notebook Acer TravelMate P2 TMP215-52 i5-10210U/8GB/256GB/Win10ProEDU

nr SAP: G340103E003

 • Matryca: 15,6" FHD
 • Procesor: i5-10210U
 • RAM: 8 GB DDR4 (maks. 32GB)
 • SSD: 256 GB
 • Grafika: Intel® UHD Graphics
 • Win 10 Pro EDU
 • Gwarancja 36 miesięcy
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: Laptop, laptopy dla szkół, komputery dla szkół, TravelMate P2,

Notebook Acer TravelMate P2 TMP215-52

Notebook Acer TravelMate P2 to laptop wyposażony w matrycę o przekątnej 15,6" z rozdzielczością Full HD sprawia to że praca na nim jest wygodna. Model ten oparto na procesorze Intel i5-10210U, który jest jednostką energooszczędną ale też wydajną. Ponad to do dyspozycji otrzymujemy 8 GB pamięci RAM z możliwością rozszerzenia nawet do 32 GB. Wszystkie te parametry w połączeniu z dyskiem SSD sprawiają że jest to bardzo dobra jednostka mobilna.

Rozdzielczość Full HD

Krystaliczny obraz zachwycający naturalnymi kolorami i głębią.

Wbudowana zasłona kamery

TravelMate P2 posiada wbudowaną fizyczną zasłone obiektywu kamery

Łączność bezprzewodowa 2x2 MU-MIMO

MU-MIMO (Multi-User Multiple-Input and Multiple-Output) to technologia pozwalająca jednocześnie obsługiwać wiele urządzeń bezprzewodowych z większą prędkością. Jest też 3 razy szybsza niż1 MIMO dla jednego użytkownika.

Logowanie twarzą

Kamera wspiera funkcję Windows Hello dzięki czemu możemy używać biometrzycznej technologii rozpoznawania twarzy, aby zalogować się do systemu Windows 10

Wifi 6

Acer TravelMate P2 jest kompatybilny ze standardem WiFi ax czyli nanowszym i najszybszym standardem sieci WiFi

Precyzyjny TouchPad

Dzięki zastosowaniu precyzyjnego TouchPada obsługa laptopa jest bardzo wygodna

Kompatybilny ze stacjami USB-C

Notebook jest kompatybilny ze stacjami dokującymi Typu C, pozwalając na rozszerzenie jego portów w prosty sposbów.

USB Typ C

Czym charakteryzują się notebook Acer TravelMate P2?

Laptop Acer TravekMate P2 wyposażono w elegancką, trwałą obudowę w matowej czarni. Zadaniem tego modelu jest płynna praca w każdych warunkach. Procesro Intel® CoreTM i5-10210U to nowoczesna jednostka równoważąca energooszczędność z wydajną pracą. W połączeniu z 8 GB pamięci operacyjnej ram DDR4 oraz super szybkim dyskiem SSD o pojemności 256 GB pozwoli na wygodną pracę. Dodatkowo model ten oferuje pełną gamę portów, takich jak VGA, HDMI i USB typ C, ktre można łatwo roszerzyć za pomocą stacji dokującej Acer USB Type- C Dock. Seria notebooków TravelMate to również niezawodny towarzysz nauki, gwarantując doskonałą równowagę między wydajnością a niezawodnością. Potrafi sobie poradzić niemal z każdym obciążeniem.

Wybrane cechy notebooków Acer TravelMate P2 (TMP215-52) :

więcej
 • Procesor i5-10210U
 • 8 GB pamięci RAM DDR4 (możliwość rozbudowy do 32 GB)
 • Dysk: SSD 256 GB , PCIe Gen3 8 Gb/s up to 2 lanes, NVMe
 • Matryca 15,6 FHD
 • Intel UHD Graphics
 • Wbudowana kamera HD 1280x720, 720p (nagrywanie)
 • Intel® Wireless Wi-Fi 6 AX201
 • WiFi Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz)
 • 2x2 MU-MIMO technology
 • LAN: Gigabit Ethernet 
 • Wsparcie Bluetooth 5.0
 • Bateria 48 Wh 3-cell (Praca nawet do 15 h, wynik uzyskany przy pomocy testu z wykorzystaniem przeglądarki)
 • Zasilanie 3-pin 45 W AC
 • Windows 10 Pro 64 bit (National Academic License)
 • Wymiary 363 (W) x 255 (D) x 19.9 (H) mm
 • Waga 1.8 Kg z baterią
 • Porty : RJ45, HDMI, USB 3.1 x 2, USB typ C - 1, USB typ C port z zasilaniem, czytnik kart SD, port VGA x 1, port wejścia mini jack, Zabezpieczenie Kensington x 1
 • Gwarancja 36 miesięcy

Ulotka
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout