Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Karta rozszerzenia dla micro:bit

nr SAP: G720101B007

  • Do modułów Boson i Gravity
  • Pokrętło regulacji głośności
  • Złącze audi jack
  • Złącze microUSB
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Karta pozwala na podłączenie do płytki micro:bit modułów Boson oraz Gravity.

Posiada 6 złącz 3-pin, pokrętło do regulacji głośności, złącze audio jack, przełącznik ON / OFF oraz złącze microUSB do zasilania.

Specyfikacja
Napięcie portu zasilania MicroUSB: 5 V.
Napięcie wejściowe / wyjściowe PH2.0: 3,3 V.
Napięcie wejściowy / wyjściowy pierścienia: 3,3 V.
Maksymalne natężenie: 500mA
Temperatura pracy: 0-85 ℃
Wymiary 80 * 70 mm / 3,15 * 2,76 cala
Waga: 48g


Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout