Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Karta rozszerzenia micro:Circular

nr SAP: G720101B005

  • Karta rozszerzenia RGB LED dla micro:bit
  • 24 LEDy RGB
  • Brzęczyk
  • Mikrofon
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Okrągła karta rozszerzenia dla modułów micro:bit posiadająca 24 programowalne diody LED RGB, mikrofon oraz głośnik. Karta w połączeniu z mikrokontrolerem micro:bit może zmienić się w zegarek, minutnik czy interaktywny, kolorowy brelok. Dodatkowe porty P0 oraz P1 umożliwiają podłączenie dodatkowych czujników. Uwaga! Do działania jest konieczny mikrokontroler micro:bit.

Specyfikacja
  • Napięcie:3.5~5V
  • Poejdyncze LEDy RGB x 24
  • Brzęczyk x 1
  • Mikrofon x 1
  • Interfejsy: płyta rozszerzeń IO(P0,P1)x2, PH2.0 Interfejs zasilania x1, Interfejs zasilania USB x1
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout