Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Projektor ACER S1286H

nr SAP: G340302B002

  • Techn. DLP
  • Krótka projekcja
  • Rozdz. XGA (1024x768)
  • Jasność: 3500 Lm
  • Kontrast: 20000:1
  • Ratio: 0.6
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: projektory krótkoogniskowe, rzutniki,
Projektory Acer Essential to optymalny stosunek ceny do jakości. Doskonale nadają się do codziennego użytku w pracy i w domu. Stwórz ciekawsze prezentacje, a rozrywkę uczyń jeszcze bardziej ekscytującą, dzięki zastosowaniu projektora, generującego obraz o wysokiej jasności i kontraście, a dodatkowo obsługującego technologię DLP® 3D Ready2.

Rozdzielość i janość

Projektor pracuje w rozdzielczości 1024x768 i jasności 3500 Lumenów

Lampa

Żywotność lampy w trybie normalnym to 3500 godzin.


Jasne i żywe kolory

Dzięki rozdzielczości XFA, jasności i kontrastowi na wysokim poziomie oraz technologii Acer Color, Twoje prezentacje staną się fascynujące, teksty bardziej wyraziste, a kolory bardziej żywe i wyraźne nawet z dużych odległości. Projektor obsługuje technologię DLP® 3D Ready2, dzięki czemu, podobnie jak w kinie, możesz cieszyć się realistycznymi wrażeniami, jakie daje obraz 3D.


Acer Dust Shield

Gromadzący się kurz może z czasem spowodować, że projektor przestanie działać prawidłowo i utraci początkową jasność. Rozwiązanie Acer Dust Shield chroni projektory Essential przed negatywnym wpływem kurzu, dzięki czemu urządzenia działają lepiej i dłużej, a konserwacja projektorów staje się dużo łatwiejsza.


Wygodne i elastyczne

Projektory Essential są wyposażone w funkcje, ułatwiające obsługę, takie jak 9-klawiszowy panel sterowania1 na górnej obudowie projektora oraz funkcję 40-stopniowej korekcji zniekształcenia trapezowego, która automatycznie dostosowuje zniekształcenia pionowe. Uchwyty do mocowania w suficie umożliwiają montaż na 4 różne sposoby, zapewniając tym samym swobodę w zakresie wyboru najbardziej dogodnego sposobu montażu.


Przyjazny środowisku

Projektory Essential wykorzystują technologie przyjazne dla środowiska, korzystne zarówno dla naszej planety, jak i dla Twojego portfela. Pobór mocy projektorów może zostać obniżony o 90% w stanie czuwania oraz o 70% w trybie działania, co pozwala wydłużyć czas eksploatacji lamp nawet do 10 000 godzin, a tym samym obniżyć koszty związane z wymianą lamp.
Specyfikacja
Rozdzielczość:XGA
Jasność:3500 Lm
Kontrast:20000
Ratio:0.62
Gwarancja na projektor:3 lata
Gwarancja na lampę:1 rok
Czas pracy lampy:5000/6000/10000h(normal/eco/extreemeco)
Rozmiar projekcji:31 cale - 300 cale
Odległość wyświetlania | tryb szerokokątny/tele:*
Złącza:HDMI |USB |Composite Video| VGA| RJ-45| Wejście VGA | Wyjście VGA| Wejście audio |Wyjście audio
Bezpieczeństwo:*
Zużycie energii:270 W | 210W (tryb ECO)
Głośniki:16W
Wejścia HDMI:1xHDMI
Waga:3.1kg
Technologia:DLP
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout