Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Stacja ładująca OmniChart 36

nr SAP: G660501A001

6 831 zł brutto


5 554 zł netto
  • Rodzaj: Szafka ładująco przechowująca
  • Pojemność 36 tabletów lub laptopów
  • Gniazda elektryczne
  • Kieszenie
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Mobilna szafka zasilająca mobilna OmniChart 36 firmy Helgi służy do przechowywania i ładowania 36 tabletów lub laptopów (z ekranami nie większymi niż 15,6"). Metalowa konstrukcja z naturalną cyrkulacja powietrza nie wymagająca stosowania chłodzenia w postaci wentylatorów. Trzy półki każda z 12 przegrodami oraz prowadnicą na kable. Całość zamknięta podwójnymi drzwiczkami z zamkiem.

Tylnia część urządzenia w której znajdują się gniazda ładowania (cztery listwy po 9 gniazd) również zabezpieczona podwójnymi drzwiami z zamkiem.

Możliwość jednoczesnego ładowania wszystkich urządzeń lub ustawienia ładowania sekwencyjnego w celu uniknięcia przeciężeń.


Wymiary: 85 x 65 x 123cm (szerokość x głębokość x wysokość)Specyfikacja
Wymiary:85 x 65 x 123cm (szerokość x głębokość x wysokość)
Ilość urządzeń:36
Rodzaj urządzenia:Tablet
Mobilna:TAK
Sposób przechowywania:Kieszeń
Sposób ładowania:Gniazdko elektryczne
Sposób ochrony:*
Wentylacja:TAK
Ochrona przed skokami napięcia:TAK
Konstrukcja zamykana:Tak (zamki)
laptop:1
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout