Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Oprogramowanie Boxlight MimioMobile (lic. 7-letnia)

nr SAP: G670105A002

  • Do obsługi produktów MimioClasroom
  • Dla Windows, Mac i Linux
  • Intuicyjna obsługa
  • Bogata baza narzędzi
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

Oprogramowanie edukacyjne dla interaktywnych klas

Nagradzane oprogramowanie edukacyjne MimioStudio™ firmy DYMO/Mimio to jedyne oprogramowanie interaktywne, jakiego potrzebujesz, aby prowadzić interesujące interaktywne lekcje z użyciem tablicy.

Oprogramowanie edukacyjne MimioStudio dostarcza szeregu innowacyjnych narzędzi i intuicyjnych funkcji, które ułatwiają interaktywne nauczanie. Wystarczy, że nauczysz się obsługi jednego interaktywnego oprogramowania, aby pracować ze wszystkimi produktami MimioClassroom™ – a ponieważ jest ono intuicyjne, szybko je opanujesz.

Narzędzia rozpoznawania pisma i obrazu

Możliwość szybkiej i łatwej konwersji pisma ręczneo do tekstu oraz ręcznie rysowanych kształtów w doskonałe rysunki geometryczne

.

 

 

Treści edukacyjne

Galeria MimioStudio pozwala korzystać z szerokiego wyboru treści lekcyjnych. Dostępnych jest wiele pakietów treści i lekcji do pobrania, a nowy kreator ActivityWizard pozwala w kilka minut przygotować wysokiej jakości zajęcia. 

Rejestrowanie zdarzeń na ekranie

Możliwość rejestrowania zdarzeń na ekranie w formie materiału wideo w celach szkoleniowych lub statycznych zrzutów ekranu komputera do wykorzystania na lekcjach. 

Narzędzia prezentacji

Narzędzia do wyróżniania i odkrywania części prezentacji pozwalają uatrakcyjnić lekcje z użyciem tablicy interaktywnej. Także animacje i przejścia pomiędzy slajdami są dostępne na wyciągnięcie ręki. 

Zgodność plików

Możliwość importowania zasobów z wielu typów plików (np. Microsoft Word, PowerPoint, Adobe, Smart, Promethean i IWB) bezpośrednio do oprogramowania interaktywnego MimioStudio. 

Punktacja i ocenianie

Automatyczne rejestrowanie odpowiedzi uczniów w Dzienniku ocen MimioStudio pozwala oszczędzić czas tracony na ręczną ocenę testów. 

 

Oprogramowanie edukacyjne MimioStudio jest dostępne w 33 językach. Można je zainstalować i uruchamiać na szeregu platform, w tym na komputerach z systemem operacyjnym Windows, Linux lub Macintosh.

Intuicyjne oprogramowanie edukacyjne MimioStudio w pełni integruje się z urządzeniami MimioClassroom, gwarantując pracę rzeczywiście przyjazną użytkownikowi.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout