Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Roboty - ćwiczenia
z programowania

Zobacz Przykładowe ćwiczenia z programowania.

Materiały na tablice interaktywną

Zobacz Pobierz ciekawe, bezpłatne ćwiczenia interaktywne do wykorzystania w pracy z tablicą interaktywną

Filmy


Zobacz
Obejrzyj filmy instruktażowe oraz samouczki o urządzeniach interaktywnych

Artykuły


Zobacz Chcesz wiedzieć więcej? Poczytaj interesujące artykuły, dotyczące nie tylko tablic interaktywnych

Dobre praktyki


Zobacz Jak nauczyciele przygotowują swoich uczniów do dobrego funkcjonowania w świecie multimediów

Dobre praktyki

Szkoła Podstawowa nr 100 w Warszawie

6 monitorów interaktywnych w szkole podstawowej w Warszawie

Szkoła dążyła do podniesienia poziomu nauczania i rozwijania się w zakresie nowych technologii. Firma Newline wyposażyła szkołę w 6 monitorów serii VN, które zamontowano w 6 klasach. Szkoła chciała śledzić rozwój technologii oraz wprowadzać nowe i lepsze rozwiązania dla nauczycieli i uczniów.

Przejdź

Szkoła Podstawowa w Rzęczkowie

Dyrektor Szkoły – mgr Małgorzata Jaśkiewicz

W dobie informatyzacji i powszechnego wykorzystywania komputerów i nowych technologii szkoła nie może pozostawać w tyle. Dlatego też ważnym jest, aby to, z czym uczniowie spotykają się, na co dzień było wykorzystywane bezpośrednio na zajęciach lekcyjnych oraz przyczyniało się do ich rozwoju, wypracowania nawyków poszerzania wiadomości i umiejętności poszukiwania ich w sieci.

Przejdź

Szkoła Podstawowa nr 199 w Łodzi

Dyrektor Szkoły - Anna Wojciechowska

Nie wyobrażam sobie prowadzenia zajęć bez wykorzystywania nowoczesnych technologii. W zeszłym roku postanowiliśmy dokonać zakupu tablic interaktywnych. Przejrzeliśmy wiele ofert, przyjeżdżały do nas firmy z prezentacją swoich urządzeń, jednak dopiero łódzka „Synapia” i oferta tablic Interwrite zafascynowała nas. Bardzo cenimy sobie tę współpracę, zawsze otrzymujemy wsparcie w trudnych sytuacjach, życzliwą pomoc i autoryzowany serwis. Zdecydowaliśmy się na zakup tablic Interwrite Dualboard z projektorami NEC.

Przejdź

Szkoła Podstawowa w Małej Nieszawce

Jak wykorzystuje tablice interaktywne szkoła w Małej Nieszawce?

Niewielka szkoła podstawowa w Małej Nieszawce dysponuje sześcioma tablicami. Marzy o kolejnych dwóch – w ten sposób każda izba lekcyjna będzie wyposażona w nowoczesny sprzęt. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w miejscowości Mała Nieszawka w powiecie toruńskim dysponuje sześcioma tablicami interaktywnymi – 2 tablice Interwrite i 4 tablice dwóch innych marek. Mimo to zajęcia przebiegają sprawnie i ciekawie.

Przejdź

Szkoła Les Perrières w Aulnay-sous-Bois, Francja

Jak pracują z tablicą interaktywną i pilotami CPS we Francji?

Bernard Liberman jest wychowawcą sześciolatków, w szkole Les Perrières w Aulnay-sous-Bois. Na swoich zajęciach wykorzystuje technologię cyfrową, którą łączy z tradycyjnymi metodami nauczania. Stosuje tablice interaktywne Touch Board, mobilną tablicę Mobi View oraz piloty CPS Spark z najnowszym oprogramowaniem do testów eInstruction – Flow. Nauczyciel jest przekonany o korzyściach płynących z zastosowania technologii cyfrowych w nauczaniu.

Przejdź

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout