Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Dziękujemy za zakup urządzenia interaktywnego.

Prosimy o uważne wypełnienie formularza, gdyż w oparciu o dane w nim zawarte, prześlemy Państwu potwierdzenie rejestracji.

Podaj dane rejestrowanego urządzenia:

Dostęp do programu Workspace tylko dla posiadaczy tablicy interaktywnej Turning Technologies (DualBoard lub Touch Board)

Dla każdego posiadacza laboratorium przyrodniczego Labdisc 25 scenariuszy lekcji: przyrody/biologii, chemii, fizyki i geografii do podstawy programowej szkoły podstawowej

Numer seryjny znajduje się na karcie gwarancyjnej.

Jeżeli nie znasz lub nie posiadasz numeru, wpisz „Brak”

Dane instytucji / szkoły: 

!!! Szczegóły dotyczące przechowywania i przetwarzania Państwa danych znajdą Państwo tutaj - klauzula informacyjna

Administratorem Państwa danych osobowych jest Agraf Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi KRS 0000047031. Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz uaktualnienia, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego ich przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Powyższe składać można mailem rodo@agraf.com.pl lub poprzez www.agraf.com.pl/rodo lub na adres Agraf Sp. z o.o. Łódź 94-102 ul. Nowe Sady 2.


Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout