Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Laboratoria przyszłości. Dofinsowanie dla szkół 2021

Laboratoria Przyszłości

Rządowy Program Dofinansowania dla Szkół Podstawowych

Celem programu Laboratoria Przyszłości jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów Przyszłości organy prowadzące szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe warte ponad miliard złotych, dzięki któremu miliony polskich uczniów będą mogły uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności. Wsparcie będzie przekazane jeszcze w 2021 roku w całości z góry - bez konieczności wniesienia wkładu własnego.Termin składania wniosków został przedłużony do 30 listopada!
Wysokość dotacji uzależniona jest od liczby uczniów, szkoły muszą wydać 60% kwoty do końca 2021 roku. Szczegółowe informacje na temat programu, katalog wyposażenia oraz aktualności znajdują się na stronie projektu.

Zapoznaj się z naszą ofertą dla programu Laboratoria Przyszłości

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym – nasi doradcy pomogą w doborze sprzętu najlepiej dopasowanego do potrzeb szkoły!Wyposażenie podstawoweDrukarka 3D wraz z akcesoriami
0% VAT dla edukacji!

Drukarka 3D wraz z akcesoriami


Zobacz


Zestawy: drukarka 3D
(0% VAT dla edukacji) + laptop

Drukarka 3D wraz z akcesoriami


Zobacz
Wyposażenie dodatkowe
Klocki do samodzielnej konstrukcji
z akcesoriami

Drukarka 3D wraz z akcesoriami


Zobacz


Robot edukacyjny wraz
z akcesoriami

Drukarka 3D wraz z akcesoriami


Zobacz


Wizualizer kompatybilny
z mikroskopem

Drukarka 3D wraz z akcesoriami


ZobaczDemo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout